Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Долината на сълзите
Ние подготвяме "Фестивала на педала".Ще има и факелно шествие и нощно бдение!Ще възкресим левите идеи.
Дуета Дara-Mara
Подкрепяме идеята на Хюса.И ние ще се включим в Каспичанската Евровизия.Не пеем по лошо от истинската Дара.
Анонимен
Факелно или фекално ще бъде шествието?!Уточнете ги нещата,че да не стане мазало.Бухтиранга,бухтичанга!
Анонимен
Ще има крокодилки.
Анонимен
И Бухтаранга ще има ........
Долината на сълзите
Хюсчето,той нашия само за вас двамата с Поп Данчо си мисли.Не леви,направо крайно леви ще ви направи.
Анонимен
Носят се слухове,че дуетната половинка на Мара,щяла да хвърчи от СОУ-то.Явор се завръщал триумфално в Каспичан.Вярно ли е?
Анонимен
Крайно време беше менте Дара от СУ-то от нашия дует Мара & Дара да изхвърчи от СУ-то. Изключително неможещ и незнаещ човек, назначение на ГЕРБ.
Анонимен
Същата работа с ВиК и Стефан Кюфтето!Гарантирано от Герб.Ще си ходят.Ама и Пигито и тя трябва да си ходи.Какво се прави на света вода ненапита.Нали и тя довчера беше с тях,че у кмет от ГЕРБ.