Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Видяхме и чухме исказването на психично болния и благодарностите му към БКс че окосили тревата на стадиона в Могила защо веднъж не мине по крайните улици в Каспичан да види три метровите тръни а за този юрист нямам думи ако е хубав не по красота няма да е с отнети права но за тука бива да взема парите
Анонимен
Те сега ако прецакат и земите на Карен,не ми се мисли за оФчата глава и КавармЪков.Ха ха ха.
Анонимен
Общината имат юрист - Кавръков - - на твърда заплата и нищо незнаещ, пък иначе за представител в съда се наема друга адвокатска, естествено приближена на братовчедката, на граждански договор и на тлъсти парици...Много богата тая община Каспичан бе, щом адвокати на път и под път ако я източват. Ама яко. ...и тоя Кавръков яко заблуждава и кмета и общинските съветници.
Анонимен
На Карен и Пигито не може да му помогне, въпреки че е наградена от него. ....
Анонимен
Номера му вчера не мина.Борко го завърна.
Анонимен
Екскурзиянтите до Армения и те да му мислят,ще трябва да му връщат парите.Може и на разсрочено плащане,като конярчето на Рал'ца.
Пророк Илия
Виждам краят на Герб в Каспичан!
Анонимен
За външните адвокати,това е част от личната му корупция на Алтъна!Дава едни пари от общината после му се връщат част от тях! Отделно си назначи цялото ВиК и близки и роднини в общината!Само заради това вече трябваше да се разкара от поста!