Над 100 млади социалисти ще представят Шумен на Втората младежка среща на БСП, която ще се проведе на 14 февруари в зала 3 на НДК. Срещата ще бъде открита от министър–председателя Сергей Станишев, уточнява Данаил Данчев – секретар на Общинският съвет на БСП Шумен по медийните въпроси. Очаква се пред младите социалисти премиерът да представи за първи път Плана на кабинета за икономическа стабилност и напредък през 2009 г., както и мерките на правителството за справяне със световната икономическа криза. С този форум ще се постави началото на национална младежка кампания за определяне на приоритетите на България. Гласуването за младежки приоритети ще започне още в самата зала 3 на НДК сред всички участници в срещата.
Форумът ще приключи с концерт с участието на Deep Zone, БТР и други български изпълнители, които ще се погрижат участниците в срещата да прекарат подобаващо вечерта на 14 февруари. Участие в срещата са заявили над 3500 души от цялата страна.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Комсомолец
Преди време един мъдър човек беше се обърнал към едни селяни по следният начин:
"Здравейте циркаджий."
Та така.
Здравейте циркаджий!!! :)
Виждаме и вашите организации на каде са, но нема да коментираме нали. :)
цома
Мммда, не ти се коментира, щото ви се доплаква
пезевенги от БСП
Не обиждайте младите социалисти -никакви гейове не са те-те са прости педераси!
гена
Данчев ,кажи къде ще се събирате та да ви направят една снимка.Шум.бг направете им една снимчица,че да ги видим 100 млади социалисти.С Ханса и Мартинчо към деня на влюбените.Какво ще празнуват?"справяне със световната икономическа криза"-тъпо ,много тъпо.За 4 години "оправи " България ,сега серГЕЙЧО ще оправя света!
GADGE NA DAN4EV-SER-GEY4O
STO DA NE OTIDEM I 200 MOGE6E DA SME,AMA NIAMA TOLKOVA PARI,KOY BIAGA OT 5 DNI IADENE NA KOREM,ZABAVI I SEX NA VOLIA.A I PARI4KI NA RUKA STE DADAT,TO TOVA SI E TRADICIA-PONE PO 100 NA 4OVEK.ZA BUZLUDGA MINALATA GODINA TAKA BE6E.OTEBAHME SI I NI OBU4IHA ZDRAVO.GOT E V MLAD.BSP-I ZLATKO KAYRIAKA STE ETAM.MLAD SER-GEY POSLEDOVATEL.TO TUY LAYNO KUDE NE BE6E,DA NE OBIGDAM PROSTITUTKITE ,AMA OT NEGO PO DOLNA NIAMA
.KRADEC I LUGEC.AMA TAKIVA SEGA SA NA MODA V BSP.KAZVAM NA DANI VZEMI GO IZGONI,AMA NEMOGELO DIADO MU BIL PRIATEL NA DUBOV.
DA SME SI ZDRAVI I OTZAD KORAVI.NIE OTIVAME ELATE NI SNIMAYTE.
ЯМХ
Дресиране на младите г.з.близци?Ама късно,ще ви сменяме вече!
Вра4ката
Получих видение: по Витошка млади дяснонастроени младежи приведени в стойка да се хванем за палците седят и чакат - кога ще доидат автобусите от Шумен.
От време на време изтискват по-малко възелин от служебната тубичка с възелин и познайте за какво си мислят......
Обява
На 14 февруари 10 30 часа ( сутринта ) ще има ленински съботник младите социалисти ще содират задния двор на герберите - вход свободен за младите гербери!!!
Геолога
Имам един въпрос: каква точно сонда да взема, ако някои има опит споделете. Моля помогнете !