Над 100 млади социалисти ще представят Шумен на Втората младежка среща на БСП, която ще се проведе на 14 февруари в зала 3 на НДК. Срещата ще бъде открита от министър–председателя Сергей Станишев, уточнява Данаил Данчев – секретар на Общинският съвет на БСП Шумен по медийните въпроси. Очаква се пред младите социалисти премиерът да представи за първи път Плана на кабинета за икономическа стабилност и напредък през 2009 г., както и мерките на правителството за справяне със световната икономическа криза. С този форум ще се постави началото на национална младежка кампания за определяне на приоритетите на България. Гласуването за младежки приоритети ще започне още в самата зала 3 на НДК сред всички участници в срещата.
Форумът ще приключи с концерт с участието на Deep Zone, БТР и други български изпълнители, които ще се погрижат участниците в срещата да прекарат подобаващо вечерта на 14 февруари. Участие в срещата са заявили над 3500 души от цялата страна.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
поправка на обявата
Поради липса на кандидати мероприятието се отменя. За младите социалисти предвиждаме компенсация - обучение по усещането "розови бодли" в собствения им двор. Обучението ще се проведе след 5 месеца!
шуменец
Глупаци са пишещите тук!
ЦОМА
a ти кво прАВИШ?
реалист
Ако заминаващите за София са под 18 години - ОК, няма проблем. Ще порастнат децата, заради възрастта трябва а им се прости недомислието. Но ако има заминаващи, които са над 18 гидишни, то трябва да се снимат и в срок до 60 години напред обществото да внимава да не попадне някой от тях на отговорна позиция, в каквато и да било организация.
Нали знаете, защо ни управляват прости хора? Именно, познахте! Защото простите са и по-нахални.
ХАНСА
Ще посадя борче в задното дворче на даниельчо!
GADGE NA DAN4EV-SER-GEY4O
ABE KVO NI PLA6ITE SUS SONDI.SKUSVANE I TN.????/NEMOGETE NI UPLA6I.NIE SME NA VSEKI KILOMETUR.4AK DO SOFIA.KVO ISKATE BE HETERO?DANI PONE E 4ESTEN I NE SE KRIE ,KATO VAS-ISKATE SVIRKI I ANALI,A V PRESATA NI PLUETE?? STO-DA NE VZMEM DA SE RAZPRIKAZVAME.DOSTA 'MUGKARI' V GRADA STE MLUKNAT.AMA NE SME TAKIVA.KVO VI PRE4I 4E STE SME V SOFIA I STE SE SRESTNEM SUS SER GEY4O?MALKO RAZNOOBRAZIE I SEX ,AKO MOGE.KOE MU E LO6OTO.I DRUGITE PARTII GO PRAVIAT ,STO SAMO ZA NAS GOVORITE.A I DOSTA GENI SA V NA6ATA GRUPA.NEZBRAVIAYTE ,4E I TE STE HLUCNAT AKO GI IZKAGEM.MUL4ETE SI?
AKO ISKATE NESTO ZA VAS-ZA RADOST STE VI GO NAPRAVIM - PI6ETE.NIE SME LEVI I ZASTITEVAME INTERESITE NA LIAVO MISLESTITE I TAKA STE RABOTIM V TAZI NASOKA.ELATE HILIADI MLADEGI/AKO MOGE-SAMO/
Запознат
Знаем ги мъжкарите на Герб-майе за всяка жена и жени за всеки мъж! Аде холам!
Мм да
Съмнително е, че са мъже за всяка жена,но е сигурно, че са жени за всеки мъж!
до Ханса
Абе човек, какжо ще садиш, къде си тръгнал с тази МЕКА лопата! Докато боднеш и се сгъва като икарус.