Димитър Александров е новият областен управител на Шумен
Димитър Александров е новият областен управител на Шумен. Досегашният – Тодор Тодоров бе освободен от длъжност с решение на правителството. Кандидатурата на Димитър Александров бе една от издигнатите от областната структура на партията. „Димитър Александров е фаворитът ни – не само на политическата партия, а и на хората от Шумен и областта. За него като мажоритарен кандидат на парламентарните избори дадоха доверието си най-много наши съграждани и той заслужено и по достойнство заема държавния пост“, коментира новината за ШУМ.БГ областният кординатор на ПП ГЕРБ Веселин Златев. Александров е на 47 години. Роден е в Шумен, икономист по образование, изпълнителен директор на „Ал и Ко“ АД.Семеен с две деца. От 2007 година е общински съветник от ПП ГЕРБ, председател на Предприемачи-ГЕРБ в Шумен, мажоритарен кандидат на партията в 30 МИР на парламентарните избори.По време на предизборната кампания главен акцент в изявленията му бе, че в държавата трябва да се изчисти корупционната среда и да се възвърне доверието на хората в държавността.
ШУМ.БГ
8794174
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Александров ,заслужавате да получите и по- голямо ДОБРО!От Мехмедали може би се притесняват само мошениците в дпс.Тя ги напусна,когато дпс беше на власт.Сигурно е смел човек.
Проучете по подробно какви са причините да напусне ДПС Мехмедали едва ли само нещата опират до смелост. Мисля че е протеже на Златев и заради лични интереси го направи.
А какво стана с приказките, че Димитър Александров е бил в много тесни връзки с Пътър Рафаилов /бивш Депутат от Шумен/ или пък беше някой друг от големците, които го учели как да си направи пиара за да стигне до тук? - не ,че му завиждам, но нека се знае това от обществеността в града ни, ние заслужаваме това? .... ама кой беше не мога да си го спомня този господин и дали са верни тези слухове?. ... пак тука във форума се коментираше това.
Честито , Митко ! Гордея се с теб и ти желая успех ! Направи нужните промени като почнеш от Дъбов и да не забравиш да минеш и през Земеделието ....То голямо крадене на пари , то не бяха ремонти на домовете си ли не правеха , то не бяха нови автомобили ...Тези пари нямат ли край !?Тия от ДПС много отворени и продължават с ремонтите и поръчките на нови мебели и т.н. , а какви голи мишоци бяха ...
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
към уточняващ
Какво значи това червен фенер ще трябва да слагат на Народното събрание
Mina
Vajen e OBLASTNIQ,toj e RABOTODATELQ.Komentirayte si bezdelnici,ZLOBARI.
анонимен
Александров ,заслужавате да получите и по- голямо ДОБРО!От Мехмедали може би се притесняват само мошениците в дпс.Тя ги напусна,когато дпс беше на власт.Сигурно е смел човек.
яна
Проучете по подробно какви са причините да напусне ДПС Мехмедали едва ли само нещата опират до смелост. Мисля че е протеже на Златев и заради лични интереси го направи.
не забравещ
А какво стана с приказките, че Димитър Александров е бил в много тесни връзки с Пътър Рафаилов /бивш Депутат от Шумен/ или пък беше някой друг от големците, които го учели как да си направи пиара за да стигне до тук? - не ,че му завиждам, но нека се знае това от обществеността в града ни, ние заслужаваме това? .... ама кой беше не мога да си го спомня този господин и дали са верни тези слухове?. ... пак тука във форума се коментираше това.
Чакам отговор от вас знаещи!
Анонимен
Ега си самочувствието имате всички пишещи и даващи акъли тук! Смятате ли Александров ще си губи времето да Ви чете?
777
егати селянията в тоя форум?!
Иванка
Честито , Митко ! Гордея се с теб и ти желая успех ! Направи нужните промени като почнеш от Дъбов и да не забравиш да минеш и през Земеделието ....То голямо крадене на пари , то не бяха ремонти на домовете си ли не правеха , то не бяха нови автомобили ...Тези пари нямат ли край !?Тия от ДПС много отворени и продължават с ремонтите и поръчките на нови мебели и т.н. , а какви голи мишоци бяха ...