Димитър Александров е новият областен управител на Шумен
Димитър Александров е новият областен управител на Шумен. Досегашният – Тодор Тодоров бе освободен от длъжност с решение на правителството. Кандидатурата на Димитър Александров бе една от издигнатите от областната структура на партията. „Димитър Александров е фаворитът ни – не само на политическата партия, а и на хората от Шумен и областта. За него като мажоритарен кандидат на парламентарните избори дадоха доверието си най-много наши съграждани и той заслужено и по достойнство заема държавния пост“, коментира новината за ШУМ.БГ областният кординатор на ПП ГЕРБ Веселин Златев. Александров е на 47 години. Роден е в Шумен, икономист по образование, изпълнителен директор на „Ал и Ко“ АД.Семеен с две деца. От 2007 година е общински съветник от ПП ГЕРБ, председател на Предприемачи-ГЕРБ в Шумен, мажоритарен кандидат на партията в 30 МИР на парламентарните избори.По време на предизборната кампания главен акцент в изявленията му бе, че в държавата трябва да се изчисти корупционната среда и да се възвърне доверието на хората в държавността.
ШУМ.БГ
Абе Иванке как Александров ще смени Дъбов нали Дъбов го качи на този пост. Ти незнаеш ли че Дъбов и Бойко са авери. Незнаеш ли че на изборите Александров осигоряваше бензин за колите на Дъбов.
То няма как да се мерят някой хора нячат стигани щом има 25 мильона оборот въпроса е как е спечелен първия милион.Златев след два месеца ще бъде забравен като го махнат от герб заедно с любимана му Станчева.
Коментари
77
Абе Иванке как Александров ще смени Дъбов нали Дъбов го качи на този пост. Ти незнаеш ли че Дъбов и Бойко са авери. Незнаеш ли че на изборите Александров осигоряваше бензин за колите на Дъбов.
Анонимен
да да, колкото и Дъбов плащаше на застъпниците от ГЕРБ
Слав
Комплексари,искате да се мерите с Александров,Златев,...!!!
валс
То няма как да се мерят някой хора нячат стигани щом има 25 мильона оборот въпроса е как е спечелен първия милион.Златев след два месеца ще бъде забравен като го махнат от герб заедно с любимана му Станчева.
сиромах
Кога ще прочетем Катя Иванова е освободена от длъжноста гл. секретар на Областната.
богат
На дзругия ден ще прочетете че е назначена за гаден секретар на общината.
Анонимен
Златев след 2 месеца така убаво ще ви оправи.......
Милен
Темата е приключена.Дано областния помогне и на нашия регион.
Очакваме кои ще са шефовете на другите областни структури.
Кой влиза съветник на мястото на Александров?
Успехи на всички хора от ГЕРБ!
герб
инж. Тусузов