Димитър Александров е новият областен управител на Шумен
Димитър Александров е новият областен управител на Шумен. Досегашният – Тодор Тодоров бе освободен от длъжност с решение на правителството. Кандидатурата на Димитър Александров бе една от издигнатите от областната структура на партията. „Димитър Александров е фаворитът ни – не само на политическата партия, а и на хората от Шумен и областта. За него като мажоритарен кандидат на парламентарните избори дадоха доверието си най-много наши съграждани и той заслужено и по достойнство заема държавния пост“, коментира новината за ШУМ.БГ областният кординатор на ПП ГЕРБ Веселин Златев. Александров е на 47 години. Роден е в Шумен, икономист по образование, изпълнителен директор на „Ал и Ко“ АД.Семеен с две деца. От 2007 година е общински съветник от ПП ГЕРБ, председател на Предприемачи-ГЕРБ в Шумен, мажоритарен кандидат на партията в 30 МИР на парламентарните избори.По време на предизборната кампания главен акцент в изявленията му бе, че в държавата трябва да се изчисти корупционната среда и да се възвърне доверието на хората в държавността.
ШУМ.БГ
Какво като е била. Емилия Станчева не беше ли зам.кмет и от сдс и от бзнс.Нямам нищо против Станчева да стане някаква но най напред да си докаже произхода на имотите.Това е новото което прови Бойко и така трябва да бъде.
Честито на Димитър!Да му се нароят бензиностанциите и овцете.На новите министри и областни управители да се оповести имотното състояние.Както на всички депутати и бати Бойко и неговите обръчи от фирми.
"да", 80% от членовете на ГЕРБ са бивши седесари. ГЕРБ е естествения завършек на СДС. И няма срамно да си бил част от синята идея. Но виж това за БСП не важи.
Коментари
Анонимен
Ралица не беше ли зам кмет от БСП?
Анонимен
"Стара мома" комплимент ли е за тебе?
anti spasov
provereno li e che svetlu spasov veche ne e syvetnik na BB
да
Какво като е била. Емилия Станчева не беше ли зам.кмет и от сдс и от бзнс.Нямам нищо против Станчева да стане някаква но най напред да си докаже произхода на имотите.Това е новото което прови Бойко и така трябва да бъде.
Петя
д-р Емилия Станчева е страхотен човек и добър специалист, ралица колкото и да и се иска не може да се мери с нея!
19
Честито на Димитър!Да му се нароят бензиностанциите и овцете.На новите министри и областни управители да се оповести имотното състояние.Както на всички депутати и бати Бойко и неговите обръчи от фирми.
Мима
По някой неща могат да се мерят
Анонимен
"да", 80% от членовете на ГЕРБ са бивши седесари. ГЕРБ е естествения завършек на СДС. И няма срамно да си бил част от синята идея. Но виж това за БСП не важи.
браво
Добре че назначиха областен че да пишете за него и заместниците му че Краско да си почине малко.