Ралица Ангелова заменя Дилбер Мехмедали като зам.-областен управител
Ралица Ангелова
Ралица Ангелова заема поста заместник областен управител на Шумен. Тя е назначена на мястото на досегашния зам. областен управител Дилбер Мехмедали, която бе освободена днес. Назначението на Ангелова влиза в сила от утре със заповед на министър-председателя Бойко Борисов. Трудовите правоотношения на Мехмедали са прекратени без предизвестие, съгласно чл.19 а, ал.1 и ал.2 от Закона за администрацията, уточниха от пресцентъра на областна управа. „Преди половин час ми връчиха заповедта и виждам, че тя е по предложение на областния управител с писмо до премиера от 18 януари. Не съм информирана досега за мотивите за освобождението ми, но предполагам че съм въвлечена в някаква политическа игра“, коментира за ШУМ.БГ Мехмедали.
Припомняме, че Дилбер Мехмедали, която е член на ПП ГЕРБ и на Националния изпълнителен съвет на „Жени ГЕРБ“, а на последните парламентарни избори кандидат за народен представител, бе назначена от премиера в края на септември миналата година. Днес тя увери, че остава член на партията и на НИС „Жени ГЕРБ“.
Новоназначеният заместник-областен управител Ралица Ангелова е 35-годишна, завършила е ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ - магистър по Социални дейности, семестриално е завършила и право в същия университет. Работила е като социален работник, главен специалист, директор на социални грижи, зам.-кмет на община Каспичан. На парламентарните избори през 2009 г. тя бе трета в кандидат-депутатската листа на ПП ГЕРБ.
"Днес ми бе съобщено за назначението ми, което приемам с отговорност. Утре имам среща в областна управа, където ще получа заповедта си", каза за ШУМ.БГ Ангелова.
ШУМ.БГ
15634219
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Като чета коментарите, стигам до извода, че трябва да се направи сапунен сериал за любовните истории в ГЕРБ и областна администрация. Явно ще бъде доста интересен в сравнение с турските сериали.
колата си я купи с парите дето и ги даде даниела стефанова от поземлената от каспичан за да я оставят на поста й в поземлената а и да не забравяме че тошо фелдшера/на раличка баща й/ гледа земи в плиска
toq anonimen mnogo osvedomen beq sqkash jivee s Ralica che tolkoz podrobnosti znae...
ama pak neverni be,samo da se hili chovek..shtoto kolata mai q podkaraha prez lqtoto,a secheneto pochna prez esenta....pone pishete dostoverni neshta be hora....
Тук една Шуменка незнам колко има по география,но да нарече Каспичан село си е жив кретенизъм!Каспичан доказа,че е №1 в политиката!Това е втори зам.областен след Николов/БСП/!Шефът на Пътното Янакиев,също е каспичанец.Веселин Златев е каспичански зет!!!Да продължавам ли още или няма смисъл?!?Хайде със здраве шуменци.
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Какъв бизнес управлява Румяна Минчева?
1,20м. от "Стройком..."-а
Данчето от Здравната каса ще я изпращат ли?
123
Хайде и утре да видим каква изненада са на подготвили с напоителни системи
123
Като чета коментарите, стигам до извода, че трябва да се направи сапунен сериал за любовните истории в ГЕРБ и областна администрация. Явно ще бъде доста интересен в сравнение с турските сериали.
1
вай,вай, вай!
Анонимен
колата си я купи с парите дето и ги даде даниела стефанова от поземлената от каспичан за да я оставят на поста й в поземлената а и да не забравяме че тошо фелдшера/на раличка баща й/ гледа земи в плиска
112
toq anonimen mnogo osvedomen beq sqkash jivee s Ralica che tolkoz podrobnosti znae...
ama pak neverni be,samo da se hili chovek..shtoto kolata mai q podkaraha prez lqtoto,a secheneto pochna prez esenta....pone pishete dostoverni neshta be hora....
Free
Тук една Шуменка незнам колко има по география,но да нарече Каспичан село си е жив кретенизъм!Каспичан доказа,че е №1 в политиката!Това е втори зам.областен след Николов/БСП/!Шефът на Пътното Янакиев,също е каспичанец.Веселин Златев е каспичански зет!!!Да продължавам ли още или няма смисъл?!?Хайде със здраве шуменци.