Ралица Ангелова заменя Дилбер Мехмедали като зам.-областен управител
Ралица Ангелова
Ралица Ангелова заема поста заместник областен управител на Шумен. Тя е назначена на мястото на досегашния зам. областен управител Дилбер Мехмедали, която бе освободена днес. Назначението на Ангелова влиза в сила от утре със заповед на министър-председателя Бойко Борисов. Трудовите правоотношения на Мехмедали са прекратени без предизвестие, съгласно чл.19 а, ал.1 и ал.2 от Закона за администрацията, уточниха от пресцентъра на областна управа. „Преди половин час ми връчиха заповедта и виждам, че тя е по предложение на областния управител с писмо до премиера от 18 януари. Не съм информирана досега за мотивите за освобождението ми, но предполагам че съм въвлечена в някаква политическа игра“, коментира за ШУМ.БГ Мехмедали.
Припомняме, че Дилбер Мехмедали, която е член на ПП ГЕРБ и на Националния изпълнителен съвет на „Жени ГЕРБ“, а на последните парламентарни избори кандидат за народен представител, бе назначена от премиера в края на септември миналата година. Днес тя увери, че остава член на партията и на НИС „Жени ГЕРБ“.
Новоназначеният заместник-областен управител Ралица Ангелова е 35-годишна, завършила е ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ - магистър по Социални дейности, семестриално е завършила и право в същия университет. Работила е като социален работник, главен специалист, директор на социални грижи, зам.-кмет на община Каспичан. На парламентарните избори през 2009 г. тя бе трета в кандидат-депутатската листа на ПП ГЕРБ.
"Днес ми бе съобщено за назначението ми, което приемам с отговорност. Утре имам среща в областна управа, където ще получа заповедта си", каза за ШУМ.БГ Ангелова.
ШУМ.БГ
Изтрити 37 коментара с изтини изписани за двете наместнички в една измислена инститеция и две измислени заместнички.Това е такова падение щом една неуспяла селска мома и неуспяла кандедатка за кмет на село става зам. областен.Като кандидат за кмет получи 67 гласа а сега в областа.Изгонена от дяда Стою от карамат защото използвала канцелариата не по предназначение.Може би се е подвела от турските сериали които гледа. Щом там един ходи с две сестри защо тя да не ходи едновременно с въпросния собственик и с племеника му.
Как се чувства днес Еминцито като представи основаната си съперница по всички параграфи..Вчера връчи заповедта на Дилберт .Александров страхотно я прекара той се кара ските пък та вади кестените.Ралеця щу и връчи след накои ден заповедта за освобождаване.Както е тръгнало всички членове на герб ша минат през нячялйнеческите постове.Защото едната седмица ги назначавот другата ги освобождават но това е да не могат да се докуромпират коромпираните кадърчета.
11
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
приятел
Успех Рале.Покажи какво можеш,гледай напред и не забравяй тези които те подкрепяме.
,h
няма да те забрави приятелю ,нали в стъпала и на твоята глава за да се качи до областа
само че се чудя на коя глава
а да верно горната че вие от ГЕРБ долни нямате
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
dyfo
Изтрити 37 коментара с изтини изписани за двете наместнички в една измислена инститеция и две измислени заместнички.Това е такова падение щом една неуспяла селска мома и неуспяла кандедатка за кмет на село става зам. областен.Като кандидат за кмет получи 67 гласа а сега в областа.Изгонена от дяда Стою от карамат защото използвала канцелариата не по предназначение.Може би се е подвела от турските сериали които гледа. Щом там един ходи с две сестри защо тя да не ходи едновременно с въпросния собственик и с племеника му.
23.18
Как се чувства днес Еминцито като представи основаната си съперница по всички параграфи..Вчера връчи заповедта на Дилберт .Александров страхотно я прекара той се кара ските пък та вади кестените.Ралеця щу и връчи след накои ден заповедта за освобождаване.Както е тръгнало всички членове на герб ша минат през нячялйнеческите постове.Защото едната седмица ги назначавот другата ги освобождават но това е да не могат да се докуромпират коромпираните кадърчета.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
!!!???!!!!
Що триете бе?????????Кое не е по правилата?Че се търси мъж за момата ли??ТЪПАНАРИ!
Най-после!!!!!!!
Ей, неуспели злобарчета!
Не стана по вашата, а?
Къде е сега Бащицата, да му целувате ръчичка?
Къде е Крадливата тройна коалиция?
Май, май ви се видя края? А?
Нареждайте!
Какво ви остава!