Ралица Ангелова заменя Дилбер Мехмедали като зам.-областен управител
Ралица Ангелова
Ралица Ангелова заема поста заместник областен управител на Шумен. Тя е назначена на мястото на досегашния зам. областен управител Дилбер Мехмедали, която бе освободена днес. Назначението на Ангелова влиза в сила от утре със заповед на министър-председателя Бойко Борисов. Трудовите правоотношения на Мехмедали са прекратени без предизвестие, съгласно чл.19 а, ал.1 и ал.2 от Закона за администрацията, уточниха от пресцентъра на областна управа. „Преди половин час ми връчиха заповедта и виждам, че тя е по предложение на областния управител с писмо до премиера от 18 януари. Не съм информирана досега за мотивите за освобождението ми, но предполагам че съм въвлечена в някаква политическа игра“, коментира за ШУМ.БГ Мехмедали.
Припомняме, че Дилбер Мехмедали, която е член на ПП ГЕРБ и на Националния изпълнителен съвет на „Жени ГЕРБ“, а на последните парламентарни избори кандидат за народен представител, бе назначена от премиера в края на септември миналата година. Днес тя увери, че остава член на партията и на НИС „Жени ГЕРБ“.
Новоназначеният заместник-областен управител Ралица Ангелова е 35-годишна, завършила е ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“ - магистър по Социални дейности, семестриално е завършила и право в същия университет. Работила е като социален работник, главен специалист, директор на социални грижи, зам.-кмет на община Каспичан. На парламентарните избори през 2009 г. тя бе трета в кандидат-депутатската листа на ПП ГЕРБ.
"Днес ми бе съобщено за назначението ми, което приемам с отговорност. Утре имам среща в областна управа, където ще получа заповедта си", каза за ШУМ.БГ Ангелова.
ШУМ.БГ
15596219
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
С д-р Станчева нали не се разбират? Сега как ще се понасят, като кабинетите им са един срещу друг? А може би слуховете за омразата помежду им са измислица?
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Имам чувство, че доста коментари ще бъдат изтрити поради не спазване на правилата, ама сори ?
до анонимен
И аз така мисля ама какво да се прави като новината е такава.То каквито са ни новините такива са и коментариите!
Отговор от анонимен
Вярно е, няма спор, сори за Ралица имах в предвид, така е като влезеш в светлината на прожекторите !
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
непредубеден
Чета, чета коментариите и започвам да си мисля, че админите се забавляват с тези пошлости и простотия!?!
запознат
С д-р Станчева нали не се разбират? Сега как ще се понасят, като кабинетите им са един срещу друг? А може би слуховете за омразата помежду им са измислица?
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата