Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
шуменец
Като чета коментарите тук, направо настръхвам какви "народни" представители сми си избрали!!! И те ще представляват НАС там "горе"...???!!! Ще очакваме от тях да защитават интересити ни??? Ще очакваме да направят всичко за подобряване на благосъстоянието ни??? Да, ама не!!! Ще си останем само с очакванията....Най-много да направят нещо/очевидно е/ за собствената си кариера!!! Но..."човек, дори и добре да живее-умира и друг се ражда..." Още нашият пра-пра-пра отец Омуртаг го е разбрал и овековечил, а много наши съвременни "кухи лейки" не са...
Анонимен
Милуна и ралица си приличат като две капки вода и двете ненаситни.
Пелин
Това са вече жените от българското село-алчни, ненаситни, кипрещи се,снабдили се незнайно как с дипломи , а на мъжете такива "кукли" (нищо,че не са млади) са им удобни.
Анонимен
Ралица никога не е работила за ОБЩЕСТВОТО,тя е работила единствено за ОБЩЕСТВЕНИТЕ поръчки!
Надя се оплаквала,че ГЕРБ са я прекарали отвсякъде-и за зам.кмет по финансите и за шеф на проекта за общинско БКС!Човекът на Кунева разправяла още,че не е единствената жертва и че Ралица е тръгнала да прави мръсно и на Вълков,за проекта в Плиска за да вземе 50 хил. лв. хонорар за управлението му,вместо бившия вече кмет!Софиянци били изумени от интригите в община Каспичан и били стопирали засега проекта на стойност 1 млн. и нещо,за нещастие на бившия партиен секретар,а сега гербаджийски кмет на Плиска-Христо Казака!
чуваме
То и Ралица не я кара със собствен акъл.И тя е едно дирижирано нищо.Даже да издигне Милена други и дадоха акъл. А в града,преди изборите Ралица се хвалела, само мен ме искат за кмет ??? Ама говори си ги,защото в града само тя ходи от Каспичан.Защо? От другите общини ходели по 2-3 в офиса.Пак с нейните номера.
!!!
Всеки се ражда, но...не всеки става ЧОВЕК!!!
шуменец
Не веднъж Ралица е афиширала, че каквото ТЯ каже, това става в общината...Тежко ви каспичанци!!!
реалист
Това са хората с провинциално мислене- даже не разбират, че са изостанали. А тези женички, поне да отидат в Смядово, да обменят опит,щото алчността е вредна. А Ралица да подхваща частна дейност, чак тогава тя ще казва за назначенията.
Заговезни
Днес е Заговезни, ден за прошка. ПРОЩАВАМ на всички глупаци и злобари, пишещи в този форум!