Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Аз
Човешко е да се греши, божествено е да се прощава? Какво излиза? Политиците ни са човеци, а ние богове? ЩОМ 22 ГОДИНИ ИМ ПРОЩАВАМЕ... ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ПРЕКАЛЕНИЯ СВЕТЕЦ И БОГУ НЕ Е ДРАГ!Как да прощавам като детето ми е на хляб и маргарин, а те са все по банкети?
!!!
Поредната умопомрачителна оценка даде вътрешният министър Цветан Цветанов, този път за случаят с Багата, който нарече с любимата му думичка „инцидент”. По същия начин като „инцидент” той нарече и професионалното ювелирно поръчково убийство на Даката във Варна.
Ето какво изрече фундамелната мозъчна гъвкавост на вътрешният министър Цветанов пред Радио фокус – Пирин: „Едно лице е задържано за нападението над боеца Благой Иванов – Багата. Задържаният се е предал сам в СДВР. Свалени са му свидетелски показания. Проведени са оперативно-издирвателни действия. Продължава издирването на лицата. Инцидента с Багата е криминален и провокиран под въздействието на алкохол. Групата, нападнала компанията на Багата, е била от 9 човека. Установени са криминално проявени лица и в двете групи.”
Хубаво е, че вътрешния министър не определи все пак поредния „инцидент” като сгрешена балетна стъпка па де дьо, а като криминален. И съответно откри Америка.
!!!
Тоя изрод как не са го отлъчили вече...Ама ББ май го е страх от него!!! Явно му знае далаверите и издънките и се страхува да му противоречи, колкото и да се осира...Май вече започваме да се ориентираме кой дърпа конците...
Кюлевча
"Ти го плюеш.....то мисли,че дъжд вали!". Знаменита фраза изречена от Христо Ботев, която сякаш е писана за сегашните политици. Колкото повече ги одумва народа, толкова по- голям рейтинг им изкарват поръчковите агенции. За да ни убедят колко много се възхищава на ГЕРБ, ББ, ЦВ.ЦВ...медиите бълват статистики. ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИ! Това е партия ГЕРБ. Доказаха го и с кухите лейки в нашенската околия! Лошото е, че като ги оплюваме, наистина им вдигаме рейтинга. Като си мълчим сме тъпо стадо овце, което си мисли, че няма право на глас.
Анонимен
ние с алчните жени не се справяме справим, с тази селска община да не се мерим сас софия
* Коментар транслитериран от системата
0 7Анонимен
ами ко стана сас боряна.мажа и вече законно ли праи коли или кара по старому.маи за едни може за други не.пак и тои го дава един надут пуяк у фаянса сякаш света негов.тап ваздухар мисли се за нешто пак......
333
тя и жена му такава.тапанарка селска даскалица.само фасони и ништо повече.
Анонимен
Боряна селската даскалица стана зам.кмет то кмет няма замесник назначили. Само фасони предава от нищо не разбира. Нещо много често се движи с Валю Тонев. Обменят опит ама да не стане някоя заварка някъде.Борито от читалището ще му извие врата.
Анонимен
тия селски "политички",всичките, бсп ни ги пробута, за да се настроъват хората против герб.
* Коментар транслитериран от системата
2 6