Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен от ВОЛЯ
Пророка не плачи на чужд гроб!Виж твойта проста каспичанска п0тка Рал'ца на колко стола седеше и накрая на земята от много акъл!Сега последното което ѝ остана ,зависи от оня палячо Пурко.Дотам се докараха нещата!Това успя ли да ги пророкуваш?!Не,нали!А тука откажа ти го писаха хората без да са "пророци"!Да тъй ...в кухата кратунка.
Рапица ЕООД
А аз какви хубави снимчици си правих с Цвъчко!Къде беше тогава бе,тъпия пророк!
Ветрино
Тая вашата фаворитка да не сте я натирили нещо?Вкопчила се е е нашата община та няма отърване от нея.От тука дупе,от Суворово и Провадия също.Шо така не си цените ценните герберастки кадри?
Ветрино
Тая вашата фаворитка да не сте я натирили нещо?Вкопчила се е е нашата община та няма отърване от нея.От тука дупе,от Суворово и Провадия също.Шо така не си цените ценните герберастки кадри?
пророк Илия
...недевите то вие ревете и не сте спирали от как мама зацикли и се лута напред назад като муха без глава към коя партия да се присламчи. Едно е ясно връщане в ГЕРБ няма!
М.Н.
Ха ха ха!То ГЕРБ в Каспичан няма!Никой не ви брои за живи местната структура!Къде ме търсите,при Раличка ли да се върна!?Нещо много сте се объркали!На гол тумбак,чифте пищови вашата работа работа работа!
Р.Т
Милено,голям залък хапни,голяма дума не казвай.И аз така като теб фърчах по небесата,ма виж до къде стигнах.Да чакам на Пурко златния пръст.Не се хвали много,че пак идат избори.Да не стане и с теб една ми ти работа,работа,работа,да не ти е работа,работа,работа.
Анонимен
Сега ще видите какви ще са резултатите на герб пълна победа с човека на второ място в листата. Илтер бейзатов съдъков.
Фен на ГЕРБ
Щом такива ги предпочитат пред Раличка,за какво говорим?!?За какъв авторитет и какво лоби в ГЕРБ?!Нашта ПКП даже и в листата я няма!Тук някои наивници си мислят,че били от ГЕРБ! Смешници от ЕООД-то н Р.Т.!