Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Зевзеков
Недевите курешки и мама ще са си лика прилика с цвъки М.Н. много бързо разтури дослука с ВОЛЯ иБСП що така бе миме!? Да не стане от светулка на светулка ,че на горския на фаса!
Анонимен
Н.Николов и Р.Тодорова може да са свсякакви, но си държат за партиите и не скачат тук там като някои полтически к..ви.Респект!
Анонимен
Задай си въпроса защо? Защото винаги са имали изгода от тези партии.Не пускат кокала на другите покрай тях!
Анонимен
Ралица беше БЗНС!Ако се поразровим малко може и БСП да е била!Сега само на книга е в ГЕРБ.По ведомост!Иначе е отлюспена отвсякъде!Ще седи там,докато вятъра духне от друга посока!
Анонимен
Не съм много убедена че р т не е скачала от партия в други партии. Някакъв спомен имам за раздаване на презаративи от друга партия.
Анонимен
Раздаваше Ралка презервативи от името на Сашка.Заедно с кака си Юлка бяха тогава от БЗНС /младежи/.После стана зам.кмет на независимия Вълков.После тръгна на избори срещу него с ГЕРБ и естествено загуби.Как да не си е сменяла партиите.
Анонимен
Всички от Силния отбор покрай Ралца са фурнаджийски лопати и политически номади.Тонка,преди реформаторка,сега ГЕРБ,Руменчо и Миленчо ДПС,сега изгоряха и те покрай Р.Т.Продължаваме с Надиту,Пурко,Буба Ханъм,Банчо бог да го прости,Ристя Казака и Марияна от Плиска,да не пропуснем и Недева и т.н и т.н.
Анонимен
Намират фурнаджийски лопати се вярно такива като недева и компания ,казанджията,.. търсещи само изгода.
Приятели от ГЕРБ
Много избирателно гербавия.Елементарно,като самия тебе.за другите мушмароци мълчиш като комунист на разпит!Защо така?