Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
По калпава листа от тази на герб не съм виждала. Първия от София. Втория на бейзат сина. Гласуваш за герб получаваш дпс. Той не може да говори. Мин
Мешерето
Пуркото май артиса отвсякъде?! Двайсет години чатка с пръсти и хвърля гюбеци,хвана се с Ралица за два месеца и отиде в канала!Това нека послужи за урок на всички, които се захващат с Ралица!
ь
Хаха казанджията депутатин по-голяма смешка не бях чувал. от друга страна миленита ги надушва тияработи работи, затова го е хванала за уная работа!
реалистка
Добре запомнете едно нещо "кандидати за депутати":Юкита,Фучита,Никита,Пурковци и др. пишман политици.Дори и 1% шанс да имахте,нямаше да сте в листите!Всички освен за смях и подигравки,за друго няма да станете!Или сте много тъпи или много наивни или и двете заедно.Весела излагация!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
При съгласието Ви.
Анонимен
Айде всички на изборите да фърлим за втория в листата на ГЕРБ а . Може и джимбиш да има и гори няма да има.
Анонимен
Ко лошо има че казанджия ще бъде в листата сега и веско суджука да е в някоя листа. Ще има ракия суджук сега и някоя певица да има и ето ти живот веселба какво по хубаво от това. Не знам дали юлия не може да пее или да свири и всичко ще е наред.