Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
нямало проекти ,а
„Да осигурим заедно чиста и зелена околна среда за игра на децата и за почивка на населението на село Кюлевча“ е името на единия от одобрените проекти на общината в Каспичан. По него предстои реновирането и изграждане на детска площадка с кът за отдих в Кюлевча. Другият проект се нарича „Заедно, ръка за ръка, да заздравим междуетническите връзки“ и по него ще се създаде зона за отдих в Зл.нива.
Приятели от ГЕРБ
На това проекти ли му викаш ?! това е измиване на ръцете. Мижава история, отчита се само дейност , че уж се прави нещо колкото да замажат очите на хората .Спчециализирала се е бедева в нощоправене , но няма как ще я търпим до другия мандат сетне я камилата я камиларя.
Кюлевча
Веско Суджука освен наденици ,какво направи за два мандата в Кюлевча???Напиваше се като казак.Кьор кютюк пиян катастрофира и ако не беше от ГЕРБ да го прикрият,можеше и някоя присъда да отнесе.Все е нещо за нашето село!От ГЕРБ и толкова не видяхме.Знаем,че нищо не се правеше заради Ралица.Не се напъвайте....
Плиска
Георги Фучик - шести в листата на БСП за депутатин.Правилно някой писа тук,че за съветници не ги избират и кметове,за депутати тръгнали.Кольо де ти е акъла бе.Навремето същата работа с на Митю Горския сина.После с онова цигане от селото.Хайде стига бъзици с партията.Накрая пак ще ни избъзикат.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Юлка е пета
...втори е предприемачът инж. Илтер Бейзатов, трети е директорът на езиковата гимназия д-р Димо Георгиев, след него са д-р Николай Стефанов /кардиолог/, Юлия Добрева-Петрова /юрист/, досегашният депутат д-р Румен Генов, общинската съветничка Детелина К*ртева /икономист/, депутатът Димитър Александров, клубният председател на жени ГЕРБ Роска Петрова /учител/, инж. Ахмед Еминов, общ.съветник....
ГЕРБ-пубеда
Юлкината работа,работа,работа е гледай си работата,работата,работата!С Николов се бъзикате,ама при вас е същата работа,работа,работа герберасти.Пак за смях ставате с това ровене и все на гърба си го хвърляте.
Хххl
Ко речи?!
Бухтичан
Стига с тая Юлка.дайте да изберем Николай казанжията.Целия град оттам минава да вари ракия.Човека ни прави хубаво,ще се прочуе каспичанската ракия ако стане депутатин.