Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Аз не разбрах сега Ралца за Юлка ли ще агитира или за казанжията?
Пурко
Стягам багажа и дим да ме няма!Дим,дим,дим да ме няма!Ралке Шпрехен зи дойч?!Му ха ха ха!Акъла ще ти взема!Анандънму шинди!
ГЕРБ без ПРЕДАТЕЛИ
Както стана ясно още в края на миналата седмица, водач ще бъде министърът на образованието и науката Красимир Вълчев. След него на второ място се нарежда бизнесменът инж. Илтер Бейзатов, трети е директорът на Езиковата гимназия д-р Димо Георгиев, четвърти е кардиологът д-р Николай Стефанов, пета е юристката Юлия Добрева-Петрова.
М.Н
Герберите да забравят,че в Каспичан някой ще гласува за тях.Тук ще е новата долина на сълзите.И дано някои пак не останат без работa, работа, работа.Абе с ГЕРБ да не ви е работа да си имате работа, работа, работа.
Приятели от ГЕРБ
ГЕРБ без предателите сте един файтон хора!Много са зле нещата при вас.С клизма ще вкарате един депутат в Шуменско.Не казахте Рал'ца за кого ще лобира,за коняра или Юлка.То е ясно за нея ,че никога повече няма да е депутат.Да се държи яко за оня палячо Пурко,че и от председателското място ще изхвърчи без него!Ах докъде се докара горката!Ама пустата ѝ лакомия за власт!Болен мозък!
Бухтичан
Покемоните на Ралица нещо много развълнувани!Големи политически анализатори станаха!Ха ха ха!
изненада
Казанжията го няма в нито една листа.Какво стана така изведнъж?
Анонимен
Нищо не е станало,просто се опровергаха поредните лъжи на покемоните на Ралица!
Приятели от ГЕРБ
Абе много си бяхте поеярвали чак за депутат го спрягахте селкия хитрец. Недева май започнаха да и падат столовете ,лаком Г@з кръв с@ре!