Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Сигурни ли сте че тези лъжи тя ги е пуснала. Защо да ги пуска той казанджията беше спонсор на всички запои банкети и не знам какво се цели с това.
Ахх хххха
Хаха казанджията и депутат, те покрай недева само хитреци и интересчии се овъртат."краставите магарета се надушват"
Анонимен
По скоро буфтата да стане от колкото тоз казанджия дето се хванал за полата на Недева. Явно не му е чиста работата с този казан щом все в политиката се тика! Ако му направят една проверка да не излезе че е нередовен и не е покрил изискванията а те хич не са малко.
Анонимен автор
Приятелите от ГЕРБ,явно и психолозите не могат да ви помогнат!Имате раздвоение на личността,досущ като Ралица! Работата отива на психиатър! Казанджията освен вас ,никой не го е спрягал за нищо!Тези пусканици са от вас.Я се върнете малко назад и вижте какви сте ги писали!Ралица също не я виждаме в никаква листа защо така.Нивото ѝ ли е паднало,какво ли?!?
Анонимен
До предния анонимко. Николай Казанджията и оня бивш горски дето има пункт за вторични суровини наеха офис за партията на ЦвЦв. Аз като собственик на помещението лично му го дадох. М Н ми ги прати.
Анонимен
Кой е този бивш горски не се сещам. Пък казанджията си е протеже на рала не го прехвърляйте на тая на оная защото ще стане като суджука. Ще стане една работа работа работа работа работа работа работа
Анонимен
Ще гласувам за Юлия. Герб-2, Слави-1, ДПС-1, Мая-1, БСП или Воля-1.
Може Гер и 3-ма.
М.Н
честит празник на каспичанци.И на ония недоклатените мои "приятели от ГЕРБ" също.
Анонимен
До анонимен от 12:29 как трима от герб бе. Като гледам каква силна листа имат особено втория който ще стане първи след като замине бившия шуменски зед от Стара Загора направо ще вкарат 12 депутата нищо че има шест мандата. Голяма работа работа работа работа работа сме.