Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Оня дето го уволнявят отвсякъде е бившия горски. Сега е в комбина с М Н. Собственика на базата за отпадъци. Там има и сервиз в който се ремонтира техниката на обшината на високи цени. Затова е с миленита и тоя. Доят общината както могат.
Бухтичан
Само за Росси Вескова!С листата на ВМРО!Битите и еб@ните насита нямали,че и на някои хора работата работата работата същата!Хората на общинските избори не ги избраха,сега тръгнали за депутати!Юлки,Фучици и Россита,не ви ли омръзна да ставате за смях на хората!?
Анонимен
Пак полудяхте тук. Като настъпят мама и изригвате. Е така е сега е момента за апартамента миленита. Добре идват и парите на бившия горски нали последно наритан от Любо.
Анонимен автор
врачка02.03.2021 13:39
30 МИР Шумен,04.04.2021 г. /6 мандата/
ДПС - 2
БСП - 1
ГЕРБ - 1
ИТН /Слави/ - 1
Последният мандат ще бъде по преразпределение в зависимост от това ,кои партии ще влязат в НС.
Анонимен
Миленита всички се хвалят че имат най големи бюджети за общините пък ти се свиваш и нямаш, нали си успешна и можеща. Що така бе Миме за тебе пак няма.
Шуменец
Милена Недева е член на политическа партия ГЕРБ. Дерзайте
Анонимен
Що така е пропуснат в коментарите най успешния кандидат и шофьор на милена, Нурито. Защото тук плюят само нейните отрочета и сие. Смешковци. Гъби печурки.
Позитано 20
Покрай Раличка останаха една шепа хора ,най-некадърните и недоклатени в Каспичан!За гарнитура са Пурко и Ферхундето! Друго всичко е срещу тях!Напрегнете си гладките мозъци гербавите и си отговорете защо така!Р.Т. си умира от яд,че ѝ спря кранчето и си измисля различни опорни точки.Файда йок,както казва "зам.кметицата" ѝ от ДПС.
Герб без предатели
Ами радвайте се бе бесепари. По добре се събудете и вижте ваще радици че повечето са старци и баби.