Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Щом и на днешния ден се занимава с простотиите представете си колко и е булгура.
Анонимен
Позитанко фалшив си и ония с приятелите също само създавате интриги.
Нищо смислено не пишете явно М.Недева много ви е надъхала да отклонявате вниманието
Пурко
Со керес Рал'це?! Шпрехен зи дойч?!Плащай билета за самолета,че без мен сте хептен зян!Кой ще ви прай кампанията!?Нали знаеш ,че съм на кадем!Хайде,чакам превода,стига се стиска!
Позитано 20
Гербавия сополанко,а ти какво смислено си написал.Направи копи пейст да го видим.Фалшив си ти тъпако и цялата ви гербава пасмина!
Анонимен
ко речи?! по голям надъхан злобар от тебе няма виж се писал си от преди 8-9 години още от времето на Вълков да не живееш тук ? хахах кое комплексара не знам.
Позитано 20
Не търси под вола теле, щото ще хванеш онова , което вашта Рал'ца е хванала на Пурко! Благодарение на това унижение си спасява местенцето....засега!А като заговорихме за злоба Р.Т. никой не може да я надмине!В това отношение спор няма,номер едно е!Болен мозък!Кажете има ли такъв случай в цяла България,в ден на национален траур да си правиш агитация за преференции!Долна работа работа работа
Анонимен
Позитанко започваш да ме съмняваш в главата ти все за хващане нах@й се върти то по твоята логика вашия вожд не е пускал полата на недева ама толкова му е булгура видяхме жалбата срещу аспарух ,стана за смях. ЗаР.Т. не се тревожи не забравяй и гласовете наДПС и АВВ ми се виждат разумни, така че дерзай!
Избори 2021
Как се правят изборни листи:Водачи – партийният вожд и коалиционният партньор (в два района) и най-приближените на вожда хора.
На второ място – най-мощният спонсор в съответната област!
На трето място – местният гаулайтер, ако не е сред най-приближените!
На четвърто място – “ гражданска квота”, тип “чичо Пенчо”! За имидж!
И по-надолу следва пълнеж....
Анонимен
Тя от край време си играе заедно с ферихондето така че не е от сега. Те са от един дол дренки. За булгура и да не говорим че ще стане една работа работа работа работа работа работа.