Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Позитано 20
Е как да не е пускал Недева.нали ви я пусна за 2 мандата.Все на улави се правите,бе гербавите м@лоумници!
Анонимен
На второ място в листата на герб илтер бейзатов съдъков владее Делиормана. Няма да има повече гори
чекаме отговор
Кажете има ли такъв случай в цяла България,в ден на национален траур да си правиш агитация за преференции!Долна работа работа работа
Анонимен
Избори 202104.03.2021 09:10
Как се правят изборни листи:Водачи – партийният вожд и коалиционният партньор (в два района) и най-приближените на вожда хора.
На второ място – най-мощният спонсор в съответната област!
На трето място – местният гаулайтер, ако не е сред най-приближените!
На четвърто място – “ гражданска квота”, тип “чичо Пенчо”! За имидж!
И по-надолу следва пълнеж....
Анонимен
Da бе брадчет точно за второто място говорим. За него става дума
Анонимен
Келепирът е водещ в „ценностната система“ на нацията. Възрастни хора целуват ръка на Онзи от джипката за мизерните 50 лева, които им хвърля като подаяние и не помислят, че ако се намали краденето поне с 30-40 на сто, техните пенсии ще скочат поне с 200 лева нагоре и то за постоянно, а не предизборно. И децата им биха се върнали от чужбина.
ДОСТ
Сега е пандемия,масовите събирания са забранени,та въпросът ми е Росито по домовете ли ще агитира.
ДОСТ
Сега е пандемия,масовите събирания са забранени,та въпросът ми е Росито по домовете ли ще агитира.
Анонимен
Ако искат да печелят изборите да си купят повече палта и като отидат в Косово марково село Каспичан да се събличат и да раздават и след това да пускат в Фейсбука. Сега заплатата и се увеличи на р т юли и тя всеки ден с по няколко пъти да раздават палта ама мусмул палто големи малки всеки размер.