Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
На мястото на казанджията е митко на драго тангера сину му. Какво стана една работа работа работа работа.
Анонимен
Тъпчовци вижте се тези,които сте покрай Раличка що за стока сте!!! Нещастници!!!А този измислен Цвъчко ви е взел акъла,то големи конспирации бяха!Бухти, казанджии,чак и Недева намесихте!Накрая лъжите си лъснаха.То само простотии и лъжи ръсите тука!Какво безсилие.....
До предния
Нещо пак взе да летиш на високо. Мама ли ти каза пак да се вихриш тук. Истината е ясна и проста. М Н ще работи за ЦвЦв. Това тя сама си го говори. На теб като не ти изнася се скрий. А и на всички е ясно само ти не го разбра че тя нае офиса на партията. Тя ще го плаща. Прави се на ущипана да не и дръпне Кольо стола. Казанджията и той това говори че е човек на М Н и тя го набутала при ЦвЦв.
Анонимен
Безсилието е ваше . Мама се чуди как да лъже всички. И Воля и БСП и Цв.Цв. Жалка картина. Хората говорят, фактите също. Има офис в Каспичан на партията на Цв.Цв, нает от пратениците на М Н. Казанджията и горския. Камаджиев също говори навсякъде че МН ще ги подкрепи. Пиши си че е лъжа, поне сто пъти за да стане истина за теб. Вярвай си.Продължавай с интригите това го можеш поне. Другото е фалш
Анонимен
Не не е безсилие това е тя. Занимава се само с интриги и като седи в общината и получава пари от общината от данъците ни и се чуди какво да измисли и каква интрига да завърти. Долна долна работа работа работа работа работа работа близка до сиганска работа работа работа работа
Анонимен
Аз пък се чудя сега нурито като стане депутат кои ще копае градинките. Той станал началник на градинките. Голям кадър. Пълен цирк пълна лудница.
Анонимен
М-да-а-а-а-,наистина сте много ошашавени от този Цвъчко,явно има защо!Знае ви той всичките кирливи ризи,герберасти.Ха ха ха!Надухте главите на всички с вашите паранои и лъжи.Първо Бута намесихте,после този спонсора ви по банкетите с пиячката,сега Тангера!....Тъпаци и как ще и дръпне стола Николов,нали имал само двама съветника?!?
Анонимен
Това е твоят прочит и интерпретация. Но едно е вярно за М.НЕДЕВА И ОБКРЪЖЕНИЕТО И мостовете към партия Герб са отрязани. Аз откога ви разправям че ще се ориентира към друга партия. Интереса клати феса ,но много интереси взе да о,служва таз кметица и ще ми стане една работа работа.
Анонимен
Партия ГЕРБ си я заврете ...някъде си!Никой не е заритал за нея.Тя е вече един книжен тигър.Да си от тази партия вече не е превилегия,а точно обратното.Никой не се интересува от нея,само Р.Т. се върти там,защото все още има някакъв келепир.Факта е,че подскачате като ужилени,при всеки който си бие шута от там.Свиквайте,това ви чака!