Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Иска ви се но фактите са други. Виж статистиката.
Долината на сълзите
Стъкмистиката,кво ви топли гербави м@лоумници?!Хвръкнахте ли от борда целия силен отбор барабар с мешерето на борсата?!Хвръкнахте!Имаше ред сълзи и сополи!И какво ви бърка Недева къде била и с кого,нали я изгонихте.Демокрация е!Комунизма с еднопартийната система приключи!Проблема ви е,че ви натри тъпите физиономии на изборите!ха ха ха!Боли,ах как боли.....!
Пурко
Ралце,къде мий билета за самолета???!!!
Анонимен
Не търси под вола теле, щото ще хванеш онова , което вашта Рал'ца е хванала на Пурко! Благодарение на това унижение си спасява местенцето....засега!А като заговорихме за злоба Р.Т. никой не може да я надмине!В това отношение спор няма,номер едно е!Болен мозък!Кажете има ли такъв случай в цяла България,в ден на национален траур да си правиш агитация за преференции!Долна работа работа работа
Анонимен
йф това по долу написаното го пускам с цел да те предпазя да не повтаряш грешкити си . тръгнала си и нямащ спиране.
03.11.2019 23:44
Юлия загуби не само тия избори.Загуби си добре платената и престижна работа в нотариалната кантора гр.Нови пазар.И то за какво-за глупост,да се води по акъла на Ралица и да се доказва на каспичанците!
Анонимен
Това от загриженост ли го пишеш?
Comedy
Пурко 05.03.2021 09:50
Ралце,къде мий билета за самолета???!!!
Реалноста
Смешкоеци да не мислите че тези които се занимават с политика или са във власта ще се трогнат от писанията ви, можеби тайничко ви четат и се забавляват.
Анонимен
Ами нека и те да се позабавляват, няма само ние да се забавляваме с тях!Не сме чак такива егоисти!