Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Дерзайте това ви остава злобари
Анонимен
Ристе плисковски успокой се вече. Свърши се с теб , спри да се пънеш и ти тук. Гледай си пенсийката че краят е по близо .
Анонимен
Няма по нервни същества от недевите курешки. По цял ден драскат тук . Друго не им остана . Мис пиги е в падение , клатят и се бутовете. Затова мамините са полудели. Какво ще правят горките ... Гавроши с галоши.
Върбяне
Много сме ядосани,че ГЕРБ не дойдоха да си открият кампанията в нашата долина на сълзите.За това пак ще плачат.Подкрепа за тях никога.
Анонимен
До предния Пръц!
Анонимен
Работата е ясна. Пълен провал. Още от сега е ясно че юли е загубила изборите. Как може да откриваме предизборната кампания на голямата базилика. Забравили как всичко отиде по дяволите отече се в канала като помия през 2019 г. Това място носи загуба защото се вижда и от горе че нищо добро не чака хората с този отбор. Провалихте се още на старта. Погледнете ги на снимката се е облякла като балерина.
Анонимен
Е и.
Анонимен от ВОЛЯ
Гербавите се гърчат от нервни тикове!Мед ни капе на сърцата!Не сквернете Базиликата с присъствието си,не ви е там мястото!
Пурко
Къде мий билета за самолета?!?Тия тръгнали без мен кампания да правят.Абе къде са тръгнали......Накрая ще им уредя по едно място в чистотата.