Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Р.Т
Надявам се моята приятелка Юлка да влезе в парламента и да ме издърпа към София.Аз толкова добрини и сторих през 2019,че трябва да се отблагодари сега за хубавата работа,работа,работа.
Анонимен
Този пурко какво е търси пари за билет за самолета или не може да си дигне самолета и сега се мъчи да се оправдае.
до Р.Т
Ти миличка такава добрина и направи тогава,че още на първа страница цъфна ей това:
Анонимен03.11.2019 23:44
Юлия загуби не само тия избори.Загуби си добре платената и престижна работа в нотариалната кантора гр.Нови пазар.И то за какво-за глупост,да се води по акъла на Ралица и да се доказва на каспичанците!
Пък и не само на нея.Целия ти силен отбор го оставиха без работа,работа,работа
Comedy
Влезте във фейса на ГЕРБ!Откриват предизборната кампания на Голямата Базилика!Каква ирония на съдбата!Преди година и половина Силния отбор стартира от същото място и се провали с гръм и трясък.Сега следва римейк с част от същите "герои"!За някои хора резултата е ясен още отсега.Ралица как не им каза,че това място е прокълнато за ГЕРБ или им гледа сеира, защото я натикаха в девета глуха!
Р.Т.
Те какво си мислят,че като съм по периферията на снимките ще прокопсат!Не знаят просто от къде тръгват и докъде ще я докарат.Ако не знаят да ме питат.
Анонимен
Е и какво от това. Смешковци. Дерзайте . Дразкайте. Тук ви е мястото. Навън сте мишки. Мижитурки никому ненужни като тоалетна хартия. Пишете друго не ви остава освен да се вихрите тук. В действителността не съществувате. Напъвайте се до насир.... не тук. Това е вашето място.
Плиска
Къде са качени тези снимки?Нашата фурнаджийска лопата има ли я на снимка? ГЕРБ са много проси наистина да ходят да се снимат там.Базиликста я бъркат с долината на сълзите!
Приятели от ГЕРБ
Много сте нервни!Защо така?!Някакви кошмари ли изплуват?!Голяма травма ви е останала от местните избори през 2019 г.Емоционално обременени сте нещо гербавите! Който сам си го направи никой друг не може да му го направи!
Анонимен
Има я нашта кощрява по периферията с Рал'ца.Продажницата голяма гербаджийка стана,а забрави от къде тръгна и как стана кмет.Господ забавя,но не забравя!Те пак ще дойдат избори.