Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Е и какво от това.
Анонимен
Пръц
Анонимен
Гербавите,толкова ви е мозъка за тръц и пръц!То няма нищо за чудене де.Покрай Ралица какви да сте?!Пък и нагли на това отгоре,нервни!Абе шушляци,от нашите данъци ви хрантутим и имаме право на мнение!Като ви е страх от мечки,какво правите в гората.Като папкате от държавата и общината ви е хубаво,нали?!Тръгвате пак от Базиликата!!!От един депутат повече посмъртно няма да имате!Хабер да ви е!
Анонимен
Е и какво от това.
Анонимен
Май нещо сте нервни недевите отрочета, сън не ви хваща май. Винаги ще има хора на общинска и държавна хранилка. Без значение от коя партия са. Продължавайте да се набирате тук. Ще си плащате данъците и ще драскате. Все някой ви е виновен на вас.
Каспичанец
Всички придворни около М.Недева и предателите от ГЕРБ са нервни защото като заявят от коя партия са ще им се търси отговорнос ще са се показали на светло а не да са все други виновни за нищоправенето в Каспичанска община.Дерзайте мушмуроци!
Анонимен
Много правилно от нашите данъци я храним а тя си харчи парите в Шумен. Там живее питам аз какво я свързва с общината? Отговорът е властта топлото местенце и парата.
Анонимен
Аве каспичанец ти в коя партия си. Колко партии обиколи. Щели да ми търсят отговорност защото съм се усетила навреме и съм се разграничила от това недурсзумение. На вас трябва да се търси отговорност за това че нищо не направи тя за общината и хората за тези двадесет години в политиката и властта. Да не мислиш че плашиш гаргите и погледнете все със закани. Това им е метода на работа. Долна работа
М.Н
Нито един от тия няма да спечели в моята община.Ще стане пак една ми ти работа, работа, работа да не ви е работа .Само стойте и гледайте.