Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Изобщо не си мислим че ще спечели. Качиха я на шейната и я пуснаха по пързалката за втори път. Какво да правя като и е булгура малко.
Анонимен
Изобщо не си мислим че ще спечели. Качиха я на шейната и я пуснаха по пързалката за втори път. Какво да правя като и е булгура малко.
Анонимен
И какво от това. Нищо повече от булгур не може да измислите. Драскате едно и също. На кой му дреме за вас. Клонирането продължава. Дерзайте. Друго не ви остава освен да лаете тук.
До пишещия от името на МН
Драскай си. Друго не можеш да правиш. Тук ви е силата. Навън сте никои.
Р.Т
Поне сега някои хора няма да си оправдават с мен загубата и резила,който им предстои.Ще стане сега една работа, работа, работа,да не ви е работа.
Анонимен
То ти щото си някоя затова тръгна от партия в партия и участваш в избори и винаги губиш. Сега отново си на ход за поредната загуба. Много си нервна. По кротко. Вече си свикнала да губиш не ти е за първи път. Преди имаше рев и сополи. Сега какво ще има какво следва. Поне ти останаха фоерврките от предните местни избори и сега няма да ти трябват. Използвай ги за някакви други поводи да не се разваля
Каспичанец
ГЕРБ са ясни другите както и политическите номади тепърва ще лъснат.
Анонимен
Гербавите,толкова ви е мозъка за тръц и пръц!То няма нищо за чудене де.Покрай Ралица какви да сте?!Пък и нагли на това отгоре,нервни!Абе шушляци,от нашите данъци ви хрантутим и имаме право на мнение!Като ви е страх от мечки,какво правите в гората.Като папкате от държавата и общината ви е хубаво,нали?!Тръгвате пак от Базиликата!!!От един депутат повече посмъртно няма да имате.
Големият Базилик
ГЕРБ Каспичан заведоха на лобното си място цялата депутатска листа,за да почетат геройски отпадналите от предните местни избори.Има някаква символика в цялата тази работа работа работа!Добро решение за старт на кампанията.Да знаят поне какво ги чака завалийките!