Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Каспичанеца,че то ГЕРБ в Каспичан е изцяло изграден от политически номади!Надя,Пурко,Недева, Христо Казака, Марияна и Тонка от Плиска,Найденов,Банчо Бог да ги прости,Румен от Зл.нива,Милен и Наско от Марково,Боряна,Юлка, Казанджията,Гошо Жп-то,Раличка да не пропуснем и още много знайни и незнайни.Та какво искаше да кажеш,че не става много ясно?!?
Анонимен
Пропуснал си сегашната им кандидатка. Тя е същата като горе изброените. По нищо не се различава от "лидерката'"' си. От един дол дренки са. Изобщо голяма работа работа работа.
Каспичанец
Е аз да не твърдя друго повечето от изброените ВЕЧЕ не са от Герб.Явно са интересчии и се присламчват другаде. Това се отнася и за Недева.
Анонимен
И какво от това. Много важно. Чешете си езиците друго не можете.
???
Ами тези които са все още в ГЕРБ покрай ЕООД-то на Ралица какви са?!?Все към Недева те тегли нещо?!За другите предатели които са в ГЕРБ мълчиш, като комунист на разпит!Мишок,свали си розовите очила 👓!
приятели от ГЕРБ
haha недевите когато чуете за политическия гаф на мама подскачате до тавана явно нервичките ви не издържат.Николов я ритна, Тодорова я ритна, защо така? Нещо много съвпадения стават ще коментираме когото си искаме страницата е за това и най вече за Недева. Да видим сега като си има партия нейна и не е Герб с кого ще се оправдава.
Анонимен от ВОЛЯ
А пък тя ги ритна и двамата!Ха ха ха! Между другото Николов никога не я е ритал.Много сте заблудени!Ако беше така,БСП нямаше да я подкрепи на балотажа,а Недева нямаше да назначи целият червен елит на Каспичан в общината!Пийте си успокоителните,че да не получите някой инфаркт!
до гербера тъп@к
Продължаваш да мълчиш като комунист на разпит за предателите , които още са в ГЕРБ,а те никак не са малко!За тях напиши,стига с тези Недевите!Разбрахме,че са ти взели акъла,затова явно се затрудняваш да напишеш нещо смислено!
Анонимен
До предния тъпчо. Милена Недева е член на полит партия ГЕРБ и в момента. Няма предатели в ГЕРБ . Всички са в ГЕРБ. НЕДЕВА ЕООД и РАЛИЦА ЕООД. Но и двете оод са в ГЕРБ.