Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Халал да са ви!Ама си смени дрогата гербав сополанко!Като е от вашите Недева,що я оплювате нон стоп!Бива ли такава работа работа работа!То ако не беше тя,никога нямаше да имате общински кмет!Със златни букви трябва да ѝ изпишете името в историята на ГЕРБ в Каспичан!
Пурко
Във ГЕРБ съм,във ГЕРБ,съм, онлайн съм, онлайн съм,в Германия съм,в Германия съм......Ачлаката,Ачлаката,Ачлаката,са,са,са,са.......
Анонимен
Цървула си е цървул където и да е .
Анонимен
Голямо шоу с откриването на предизборната кампания на голямата базилика. Отец Андрей чете молитва и на бейзат сина му се кръсти. Голямо падение.
М Н
Да ГЕРБ съм ..
Р.Т.
Да бе,аз тогава от кои съм....?!?
Цв.Цв
Тодорова я влизай в час! Навремето ако не бях аз,яко щеше да загазиш за купените гласове в Косово.Длъжница си ми,затова внимавай в картинката!Да не вадя досиетата!
М.Н
Р.Т.06.03.2021 22:04
Да бе,аз тогава от кои съм....?!?
не те знам от кои си,ама няма да забравя какъв беше края на ГЕРБв Каспичан.След изборите 2019 г.от вашия офис се чуваха ревове,
крясъци,плачове .Очевидци разправят,че имало и скубане на коси.Сега какво ли ще ни поднесете като следизборна изненада,да няма престрелкии и убити само!
Анонимен
До предния тъпчо. Интригите и лъжите са признак на слабост. Халюцинациите са психично заболяване. Имаш нужда от лекар.