Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
приятели от ГЕРБ
Недевите каквото и да пишете умирате си от яд че мама е вън от ГЕРБ, същото се отнася и за вас и обкръжението и мостовете са изгорени. Бягайте при цвъкчо докато има мегдан , че и за там билетите ще свършат!
Анонимен
А ти имаш нужда от психиатър. Но не е това най важното. Питаме сега за кого ще гласуваме за герб или за сина на бейзат. Като отиде министъра депутат от Стара Загора или стане пак министър какво става става втория първи . Е има ли смисъл от това гласуване. По добре да не гласуваме или да гласуваме за други. Не искам гласа ми да отиде там където не трябва.
Анонимен
Недева е ГЕРБ. Стига писахте небивалици.
Анонимен
Приятелите от ГЕРБ, Царев брод е наблизо!Прегледайте се час по скоро,че нещата при вас не са въобще добре! Веднъж пишете че Недева е ГЕРБ,после че мостовете към ГЕРБ са изгорени?!?Хайде разберете се помежду си че ставате пак за смях на хората!М@лоумници!Това при положение,че ГЕРБ в Каспичан отдавна са в девета глуха и вече не е привилегия да си там, напротив точно обратното!
Анонимен
Това са ваши писаници от вчера тъпчовци гербави!!!Яко ви хлопат дъските,а?!?
Анонимен06.03.2021 19:59
До предния тъпчо. Милена Недева е член на полит партия ГЕРБ и в момента. Няма предатели в ГЕРБ . Всички са в ГЕРБ. НЕДЕВА ЕООД и РАЛИЦА ЕООД. Но и двете оод са в ГЕРБ.
Анонимен
Ха ха ха!Не разбрахме ГЕРБ кампанията ли откриха оня ден или почетоха "геройски загиналите" от Силния отбор!
Анонимен
Онзи ден на голямата базилика организирахме мероприятие " зад борда" на силния отбор. Последно показване на тоя състав.
Анонимен
По скоро изиграха последен валс.
Анонимен
И кащво от това