Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
ГЕРБ Шумен
Милена Недева е член на ГЕРБ . Точка .
Анонимен
Може да си мислите че герб е в девета глуха ама погледнете комисиите за изборите всички председатели на комисии са от герб и работят в общината.
Истински ФЕн на ГЕРБ
Те недевите отрочета така твърдят че няма ГЕРБ. ама това е само техните глави. Недева е ясно че е предател ама не си го признават. Типигиози!
Анонимен
Тя си членува в няколко пенсионерски клубове и защо да не си членува и в няколко партии. Които го може го може.
Анонимен
Това беше добро самоиронията я тача. Няма лошо да си членува и сто партии но ако ВОЛЯ са я подкрепили примерно а тя залита към друга партия това не е ли поредното предателство!?
Анонимен
А това че те издига за депутат и работи с преференции за друг депутат и то не от общината какво е предателство ли е или е пързаляне.
Големият Базилик
Последно Недева в ГЕРБ ли е или не?!Нека някой нормален да отговори, защото тези м@лоумници от ГЕРБ е ясно,че са много объркани и дрънкат, коренно различни неща!А колкото до комисиите,няма никаква гаранция,че ще гласуват за партията,която ги е сложила там! Много сте наивни,сами се лъжете и си вярвате! Някаква предизборна паника ви е обхванала гербавите!Напълно основателно!
Анонимен от ВОЛЯ
Воля е патриотична организация и подкрепи Недева, за да не се допусне циг@низация в общината, каквато беше тръгнала да прави Ралица.Мисията е изпълнена! Воля работи с ГЕРБ в НС,но тук нещата стоят по различен начин.Тук заради Ралица всичко е опорочено.Герб не искат да чуят за нея.Държат я на тази позиция,само поради факта,че покрай нея са пълни нек@дърници и няма с кого да я сменят!
приятели от ГЕРБ
Недева е там където си плаща членския внос, но това не изключва че е предател. А колкото со воля те залязват от небосклона както атака и други мижави партии и няма да са фактор.