Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
М.Н
Имам подкрепата на когото и на която партия трябва да имам.Не си напъвайте мозъците да го мислите,аз съм си направила сметката и ГЕРБ добре ги измислих .
Анонимен
Ей ало приятели от герб не плачете за хорското умряло защото не знаете ли приказката на место да плачите на главата му може да плачете на другата работа. Не мислете за воля че залязва вече иска ти се. Гледайте да не залезите преди нас. Смешковци както се изразява вашата кандидатка.
Пророк
Когато минат изборите пак ще говорим Махни си розавите очила.В момента са вървежни партията на слави и цвъки четете мако бе мушмуроци да не заложите на куц кон. ГЕРБ БСП ДПС с ясни.
каспичанец
Марешки подготвял индивидуален договор за всеки,който ще гласува за ВОЛЯ.Ако не изпълни обещанията си щял да връща пари за пропуснати ползи до 5 000 лв.Ралица нали имала и тя много пари,тя що не ни предлага такива договори.Щом една мижава партия може да си го позволи,тя какво се ослушва.От какво се притеснява?Нали всичко изпълнява, което обещава!
Анонимен
Пророка тебе кво те топли кой ще влиза в НС.Тука гледай какво става!Разни независими и Воля и ДОСТ ви биха като тъпани.ДОСТ даже ги няма в парламента.Ще дойдат от ГЕРБ София да ви изчистят н@аканите гащи!Да та е*а у тъпия пророк!Пророкувай кой от мераклиите за депутати от Каспичан ще влезе в НС.Това е интересното в случая.
Анонимен
Милена Недева е член на ГЕРБ. Стига го мислихте.
До Анонимен от Воля
Пълти глупости драскаш. Касво патриотично има с прегръдката с местния дерибей от Дост , Нуридин Исмаил. Тоя дето е вечно по ръба, кара нелегално такси, водата си не плаща, данъци не плаща , наеми и т н и всичко това под опеката на МН. Сега и на работа в общината назначен. Вече и кандидат за депутат от Воля. Не случайно купона започна с кючек с Цветанка в Арбанаси.
Анонимен
Това че Недева е ГЕРБ го кажи на м@лоумниците покрай Ралица,които драскат небивалици!А патриотите в Каспичан Воля ВМРО и т.н,отдавна са се прегънали със семейството на Нурито.Кой с него,кой със сина му!Ралица и тя голяма патриотка,прегърната с Пурко и Ферхундето!Странно защо това не го виждаш?! Колко циг@ни издигна Р.Т. за кметове и как със всичките загуби!Това са неоспоримите факти!
Анализатор
Недева може да си пази партийната книжка от ГЕРБ ама не пее в хора.Факт.
Другите палячовци дето сега се пъчат от мижавите партийки ще се преорентират и те другаде помнете ми думата.Ако воля не се класира пишете я като АБВ със затихващи функции атака тоже. Сериозен вакум има в БСП Каспичан там който се светне да влезе овреме ще намаже.