Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Ха ха ха!Само гербавите сте цъфнали и вързали!Тъп@ци какво ви топли вас София и НС!Тука гледайте къде сте!Ама битите и е*аните насита нямали че и вашта работа работа работа същата!Явно не ви е дошъл акъла,затова ще ви бият по кухите кратунки!Щом Воля и ДОСТ ви плющят на местна почва ,смятайте какви са пък вашите функции!Ха ха ха!
Анонимен
каспичанец07.03.2021 17:14
Марешки подготвял индивидуален договор за всеки,който ще гласува за ВОЛЯ.Ако не изпълни обещанията си щял да връща пари за пропуснати ползи до 5 000 лв.Ралица нали имала и тя много пари,тя що не ни предлага такива договори.Щом една мижава партия може да си го позволи,тя какво се ослушва.От какво се притеснява?Нали всичко изпълнява, което обещава!
Анонимен
Абе гербав боклук,нали ВОЛЯ нямаше да се класира,защо сега пишеш "ако"?!Нещо друга песен запяваш нещо?!Що така?!Май не ви стиска като Марешки да извадите договори с избирателите!
Анонимен от ВОЛЯ
Нелегално такси и същите работи работи работи,могат да се кажат и за съпруга на бившата председателка Аниту от Силния отбор!Пак избирателен коментар.Абе сополанко гербав,преди да пишеш за другите първо си вижте н@аканите гащички, защото ставате за смях!Срам сте за ГЕРБ,затова Бойко,Любо и сие не ви броят за живи.Затова Ралица никога повече няма да е депутат!Точно тя е със затихващи функции!
reset
Когато минат изборите пак ще говорим Махни си розавите очила.В момента са вървежни партията на слави и цвъки четете мако бе мушмуроци да не заложите на куц кон. ГЕРБ БСП ДПС с ясни.
Анонимен
Нещо нервничиш анонимен от Воля. Срам е вашия кандидат, не плаща вода, данъци, кара нелегално такси. Яд ви е че е така май. Той самия кара таксито и вози М Н. Драскайне още. Вижте се вие първо. Ха наздраве от Арбанаси. Хайде на кючека.
Анонимен
Купова започва. Сега е момента за апартамента.
каспичанец
За нелегалното такси на Булята напиши!Срам сте за ГЕРБ!За "вървежната" Ралица напиши нещо!Сънува ли жълтите павета?!?Това ще ѝ остане!За другата да не говорим,за кмет не я избраха,депутатка щяла да става!Смях без гащи!
Анонимен
Не отклонявайте темата,кажете защо Ралица е разкрачена между Мешерето и Ферхундето?!?