„Черноломец“ (Попово) победи с 3:1 шуменския „Волов“ с 3:1 в мач от 21-ия кръг на Североизточната Трета лига. И четирите гола паднаха през първата част на двубоя.
Срещата се игра на градския стадион в Попово при почти непрестанен дъжд.

Първото попадение реализира Тихомир Кънев за домакините още в 2-ата минута. „Волов“ бързо се върна и три минути по-късно Алекс Стойчев възстанови равенството с прецизен удар по земя.

В 12-ата минута Беадир Беадиров върна преднината на домакините. А в 26-ата минута отново Тихомир Кънев се измъкна от линията на засадата и вкара за 3:1.

През второто полувреме и двата отбора създадоха ситуации а гол, но нито един от играчите на отборите не успя да направи ново попадение.

На 20 април 2022 г. от 17,00 ч. ще се изиграят мачовете от отложения ХVI-ти кръг. „Волов“ гостува на „Спортист“ (Генерал Тошево). Следващият редовен ХХII-ри кръг е на 30 април, а „Волов“ (Шумен) приема лидера в  групата „Дунав“ Русе.