Футболният тим на „Волов“ Шумен победи с 3:0 „Спортист“ в Генерал Тошево. Срещата бе отложена от 26-ия кръг на Трета лига .

Футболистите на шуменския тим изцяло контролираха мача и можеха да победят с по-голям резултат. Първото попадение за „Волов“ падна в 25-ата минута, а негов автор стана Алекс Стойчев. Отново той се разписа за 2:0 за „Волов“ десет минути по-късно.

В 64-та минута „Волов“ стигна до трети гол. Точен бе Алекс Наков.

До края на срещата футболистите на шуменския отбор направиха пропуски пред вратата на домакините си и не успяха да материализират с нов гол превъзходството си в играта.

В друг отложен мач от 26-ия кръг „Ботев“ Нови пазар загуби у дома от „Доростол“ Силистра с 1:3.

В следващия кръг от първенството на Трета лига на 30 април „Волов“ посреща на Градския стадион в Шумен „Дунав“ Русе. „Ботев“ Нови пазар ще игра на своя стадион с „Черноломец“ Попово. Мачовете са от 17,00 часа.