Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Ужас. Колко сте жалки всички тук, направо не е истина.
Анонимен
Е ти как видя,чак горе от черешата,че сме жалки?
Анонимен
Изключително глупав коментар от предния. Точно от високо се вижда жалката картинка на нещастните хорица, нямащи друга работа освен да одумват и най-вече оплюват хора постигнали несравнимо повече от тях.
Анонимен
Браво на депутатката МНедева, винаги успява и в София се разхожда вече, а вие тропате на гарата.
Анонимен
Така е.Само.липсва коментара "т*пи каспичанци".
Анонимен
Миленита може и Европарламента да посети. Заслужи си уважение и признание.
Червен фараон
А приятелите от ГЕРБ са в мат.Миленита ги закора от всякъде.
Анонимен
Бяхме "т@пи каспичанци", сега станахме "ж@лки каспичанци". Тая от черешата е "най-хубава", само дето не може от страни да се погледне какво представлява. Аман от такива.
Анонимен
Мис Пиги ще претърпи голям резил на местните избори,ако въобще дотогава е още при зелените чорапки.Те всъщност в Шуменско са си същите червени барони, само че сега се пребоядисаха.На Шиши подводниците от Ню пейзар и Коларовград.Всичко започва да изплува и схемите със спонсорство за изборите.