Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
ТЕКИЛА
ЧЕСТИТО!!!
ДНЕС В ОБЩИНА КАСПИЧАН НАЗНАЧИХА ВТОРИ ЗАМЕСТНИК КМЕТ
ЗООИНЖИНЕР ПО ТОЧНО ЗООТЕХНИК.
каспичанец
Вие за Ралица не берете грижа! Нали си купи диплом и "завърши" право! Сега като депутат ще се прикрепи към някой мастит софийски адвокат/както тя си знае/, ще го омае и когато мандата изтече, ще си гушка от някоя голяма адвокатска кантора, а вие духайте супата....
Запознат
Тя Ралица в Търново и социална психология извади, колежки психоложки с Милена,затуй си уйдисват. Аман ни системата братя и сестри. На пролет трябва да извадим метлите. Какви са тия коняри, ветеринари, краварки, дето са назначени? Ние да не сме животни? Я да ходят да си гледат добичетата и подлогите...
Кюлевчанин
Помощ, Кюлевча се напълни с каспичански боклук, пръкнал се от на кметицата роднините. Скоро и тя ще си направи вила при нас и трябва да емигрираме в Шумен!
Анонимен
Милено цяла зима не чисти улиците изтраехме те как и да е. Ама сутринта като идвам на работа дупка до дупка. Ти каза че ще запълнищ дупките като почна работа.Аз бях на сесията и чух какво каза. Ако не запълниш дупките постоянно ще те сърбят седалищните части защото доста шофьори те .............
Прави си сметката.
Анонимен
Живеел едно време един цар и всичко си имал. Но за нещастие върху царството му се струпали беди. Настъпила страшна суша, след нея съседният цар нападнал царството и го превзел. Започнала епидемия, която отнела живота на цялото царско семейство и на половината население на царството. Войските на съседния цар нападнали столицата и избили останалите. На царя му се наложило да се спасява и той побягнал към съседното царство, където царят му бил приятел. По пътя го нападнали разбойници, взели го в плен и три години престоял при тях и работел най-долната работа, докато му се удало да избяга.
Стигнал да столицата на съседното царство и поискал да се види с царя, но войниците не му повярвали, като видели опърпаните му дрехи и го отпратили.
Наложило му се една година да работи, докато припечели пари за нови дрехи.
Най-накрая се явил при своя приятел царя, но за негово огромно разочарование, последният му дал 100 овце. Обиден от липсата на приятелство, нашият цар все пак започнал да пасе овцете-нямал по-добра алтернатива. До една година овцете му обаче били изядени от вълци и той пак отишъл да моли приятеля си за помощ. Дали му 50 овце, които обаче не след дълго паднали в пропаст и умрели всичките.
Отишъл трети път и тогава царят му дал 25 овце. Този път нищо не се случило, злополучният цар ги пасял и след време стадото му се умножило и стигнало 1000 глави. Отишъл той при приятеля си и му се похвалил.
Тогава царят наредил да му се вземат 1000-те овце и да му дадат съседното царство.
-Но защо не направи това веднага, попитал царят, защо трябваше да ми даваш да паса овце? Защо не ми даде царство от самото начало?
- Защото от него нямаше да остане камък върху камък - отговорил мъдрият му приятел-Аз просто почаках, докато свърши черния момент от живота ти. Сега вече виждам, че е настъпил следващият етап от твоята съдба. Овцете бяха само показател...
Анонимен
Милена и овце не може да пасе.
jkeiu
Вижте клипчетата със зам.областната в mashu.bg
Анонимен
Бай Ганьо 22.02.2012 06:00
Господа, само говорите глупости, но никой не се и замосли, че по време на това правителство от мутри, се краде като за последно, корупция, десетки тъпака се сменяха за министри, зам-, геноцид, узаконени лекарски убийства, и какво ли не!
В една цивилизована сържава те проучват до втори клас дали не си запалил и една цигара, а тук един явен престъпник е на един най - отговорен пост! Мислите, че това не се е знаело ли?! ХАйде де...Въпросът е дали ще се научи от хората.
И всичко това се знае от самия Премиер - другаря телохранител с пожарникарско образование!
И всички вие, като жалки роби, след една година пак ще гласувате за същите хора - така, както гласувахте сега,за една санитарка хора без образование без знания гласуват под строи алчни некъдърни
сега плюете но нискои не ви чува и няма да ви чуе те са главозамаяни че света се върти около тях и всичко започва от тя и зависи от тях.Жалко за народа ни. Толкова са жалки, че се чудя, на какво от горе. Човек колкото е по прост изглежда самочувствието му е по голямо.