Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
милено кога ше запулнис дупките. пошупихме си колите.
* Коментар транслитериран от системата
0 8Анонимен
Стига сте я тормозили зао тези дупки нали ви каза жената като си попълни дупките в семейния бюджет тогава ще запълни дупките по пътищата.
Има си ред не бързайте след 4години пак ще ви обещае същото.Ще каже ами досега се учих сега почвам да оправям нещата. имамам АМБИЦИЯ.4 ГОДИНИ ЩЕ СЕ АМБИЦИРАМЕ И СЛЕД ТОВА ЩЕ ВИДИМ.
Анонимен
В българския език има една дума - посредствен, която идва от среда, незабележимост, от липса на сериозна идентификация и в случая, когато говорим за Милена става ясно че това е един посредствен човек безличен човек които не може и няма да направи нищо. Единствено което ще направи да си оправи семеиството родата на работа и каквото може да прилапа за тези години. Тя е много алчна. Първите симптоми вече са налице.
Един от електората
През последните 20 години нито един кмет на Каспичан не разбра, че не е сложен там за да използва общинския бюджет за лично облагодетелстване и за да назначава приближените си.Общинският бюджет е за това да се поддържа минимална общинска администрация, която да обслужва населението и да изпълнява проекти в полза на населението. Избраните кметове и общински съветници още на другия ден забравят кой им е дал възможността да работят 4 години. Сами можете да си направите извод, дали сме дали възможност на правилните хора.
Анонимен
Жалко че най-неправилния човек е Милена една кукла на конци.Алчна до няма и къде.
Журналист
Как няма да има язовири дето не са на картата питайте за язовира до Кабиюк,той дали е на картата или е изчезнал някъде!
Кюлевчанин
Поздрав за всички каспичанци и софиянци с песента:Селско момиче на Румънеца и Енчев/има я в нета/
отнш
...В отговор Ралица Тодорова цитира министър Лиляна Павлова, която наскоро заяви в Шумен, че пътят Шумен – Преслав ще бъде включен тази година в един от лотовете за строителство, но направлението към Върбица не е предвидено. За пътните артерии към Търговище и Смядово областната управа ще изпрати информация допълнително, но безспорен е фактът, че старата столица не може да развива туризъм и да привлича инвеститори с разбитите си пътища. Земеделски производители напомниха на Димитър Александров, че отново ще поискат от него да организира среща през месец март с управителя на „Напоителни системи” заради новия напоителен сезон...
Цитирала министър Павлова - а Р. има ли въобще собствено мнение. Цитира други хора, защото самата тя два лафа не може да обели...
Във всички новини на страната - Бойко..
Във всички новини на Шумен - цопната Ралица...
Вече става досадно.
шут към София
Досадно и гадно, да отива в София, че малко и на тяхните новини да се цопва Ще разберат, че вече е там като видят червения фенер на ъгъла на парламента!