Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
кмета на Плиска известен с името Мир е подписвал на ляво и на дясно хорицата във фалшиви пълномощни за всичко-ниви, арендатори, наеми, къщи и каквото там ти дойде на ума под мъдрото ръководство на Ралицка.Тези ниви ги обработва тя със Сергейййййййййййййййййййй.
Анонимен
Миленка Санитаркова е коромпирана в дъното на душата си. Зашо не я грабнат да види ,че навсякъде мирише около нея. Обвързана с Веско от Кюлевча -защо и за какво. С кмета на Върбяне иска пари дават се защо и за какво.С Банчо дървена история всичко е в ръцете на следствието. Провален канала в Плиска общината отива в канала за 1 милион лева. Сашо тъпото получава пари без да работи от къде и защо кога ще излизи истинана на бял свят. Христо от Плиска крият се дяляверите му, протести заблуди отговори с невярно съдържание.Десислава - съветник получава пари за транспортни услуги ,вози учениците без търг.Мартинчо прави ремонт без търг. Станко и Сашо Ганев правят ремонти - парите все не стигат ама се оправят кои знае как. Пък Станко си е на работа през това време.Колко парички се изхарчиха в поликлиниката кои ги лапна и кои ще работи там на Христинка майка и. Защо да не е на Ралица майка и.Ивайло хидро иниженера жена му прави далавери в читалището в с.Каспичан скоро ще има разврзка на тоя сценарии диктуван пак от централката на Герб.Цялата фамилийка на николай Живков е на общинска хранилка- жена му ,
баба му , дядо му. Само да се дръпне възелчето и всичко ще се разплете. Миленка е обвита в л...а от всякъде оплетена в паежината на дамата разхождала се по жълтите наречена рАлцъ.
(•̪●)
Sлободията е, както казвали старите българи, "Чингене чалар, кюрт ойнар". Това е турска поговорка, означава "циганин свири, кюрд танцува" и описва ситуацията на разпасана веселба, на празнуване, преминаващо в ошушкване на къщата и кървава вакханалия. Научил съм я от Петко Р. Славейков, който я цитира в края на статията си от 1886 г. "Кой управлява днес България?" Човек трябва да си къта поговорките тъй, както си къта безопасна игла. Не знаеш в кой момент ще ти потрябва, за да закачиш провисналите гащи на действителността. Та когато напоследък чуя, че триото Василев, Пеевски и Бареков ще подрежда България, чувам именно мелодията на тази поговорка.
*
Власт даром не се дава!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
анонимен
защо изчистихте коментара за диян костура
маи е верно тожа дето пишеше.бая народ го прочете.
анонимен
защо триете това което не ви изнася аз го написах и мога да каза кой съм но когато пишат за мен и други хора и се подиграват с нас това не го триете нали .Значи и тук има цензура и пак ще го каза чЕ Диан не е костур а тъпанар като своя лидер ВОЛЕН ДОЛЕН.
анонимен
ТО не е срамно да кажеш тъп се бе ДИАНЕ .И в комиците казват тъп си бе Саше но тук е ДИАНЕ
Анонимен
миленке ,миелнке ако занаеш колко си жалка ти си достойна за съжаление.Както си я подкарала и ти ще отидеш в канала ще изтечеш през тоз плисковски канал и ще хвърчиш като плюнка от вятър.