За втората сесия на Общински фонд „Култура“ за тази година са постъпили 32 проекта на обща стойност 134 330 лв. Исканата от Фонд „Култура” сума за финансиране е 63 198 лв. Най-много – 12 са подадените проекти по темата „Карнавал на плодородието Шумен 2010”, следвани от други 7 проекта за издаделска дейност, уточняват от пресцентъра на общината. За темата «Създаване на продукт с културно - образователен характер за и от деца” са постъпили 3 проекта. 4 са по «Съхранение и опазване на културно - историческото наследство и развитие на културния туризъм”, а 2 по темата „Шумен - България - Европа: културни контакти”.
Един проект е постъпил по темата «Подпомагане на дебюти на творци от Шумен”, други 3 са по темата „Художествени прояви и създаване на произведения в областта на Изкуството. Предстои подадените проекти да бъдат обсъдени на заседание на членовете на Управителния съвет на Фонда.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
пам
дано да намерят пари за всички проекти. и още 32 да има, добре е да се намерят средства и за тях, че доста сме я поокъсали в "културно" отношение напоследък
ела
Откъде толкова пари? Като знам как харчиха за "Пътуването в средновековна България". И защо всичко трябваше да поема общината. То не бяха кактейли, папки-чанти, безплатно хранене, безплатни хотели, екскурзии и накрая луксозен сбирник.А за децата нищо. Какъв прекрасен концерт изнесоха децата от Зо-та детска градина, събирайки пари за лечението насвоето болно другарче Семай и нито един представител на ОБЩИНАТА не излезе да каже няколко добри думи. Срамота!
777
То пък един сборник за "Пътуванията....." - куха работа, ама нали Йорданов и Дамянов са с кмета на една софра, а пък Живка е куха лейка и не разбира ....харчиха се пари за нищо, в българия тякова нещо няма и как не се намира някой да разкаже на Бойко как Шумен харчи за глупости ....
аз
никакви пари,
театъра и библиотеката са пред пред закриване, багряна ги чака с мотики 6 номер за да му копаят царевицата. да видят как се изкарва ляба, а не само да лежат по кабинетите си на климатик, само разходи на държавата
невинния
Подкрепям Аз, на борсата да копат и зградите на търг, да влизат манги в общината.ха ха ха
kiril
daite za neshto drugo pari
КЪМ КИРИЛ
СПОКО,ЧОВЕЧЕ,ЙИВКА ТОНЕВА ВСИЧКО ЩЕ ОПРАВИ,ЧАКАИ И ГЛЕДАИ СЕИРИ САМО!
КИРИЛОВА
не е нужно да помним името на госпожа Тонева,дано по скоро си ходи оттам!!!!!!!!!!!!!!!