Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
общинарка
Хаосът в общината е пълен! Никога през тези 25 год. не е било така!!! ГЕРБ са върха!!!
каспичанец
Милено, Милено и тая твоя секретарка не знае защо е сложена там и горкото момиче се чуди какво да прави /както и ти де/...
Оххх
Замислих се, че с тия 2 бона 5 човека могат да го играят "кметица Миленита" и ще вършат повече работа от екскурзиантката. Безработицата ще намалее малко.Ехааа, сетих се! Да не и е подарук за рождения ден скурзийката? Може и нащо конярче- бизнесменче да се е отблагодарило за поста наместник. Снежкеееей, чули? Предаде та партията майка за скурзия на швабско! Междувпрочем онез дарва още не могат да изсъхнат и ще ги горим догодина!!!!!
запознат
Ееее, нали и областния е "коняр" и ще направят нещо в Кюлевча съвместно с наместника...Нищо ново под слънцето...
Анонимен
За Милена бонус екскурзиика до Германия за избирателите и среден пръст.
Покана
П О К А Н А
На 17.02.2012 година от 14.00 часа в Заседателната зала на Община Каспичан на основание чл. 23, ал. 4, т. 1 от Закона за местното самоуправление и местната администрация ще се проведе петото, редовно, открито заседание на Общински съвет – Каспичан, при следния
Д Н Е В Е Н Р Е Д :
1. Отчет за изпълнение на бюджет 2011г. на Община Каспичан
Докл.: Кмета на Общината
2. Отчет за изпълнение на Капиталова програма на Община Каспичан за 2011г.
Докл.: Кмета на Общината
3. Приемане на отчет за състоянието на общинския дълг за 2011 г.
Докл.: Кмета на Общината
4. Приемане на Бюджет 2012 г. на Община Каспичан
Докл.: Кмета на Общината
5. Приемане на Поименен списък на обектите по Капиталова програма на Община Каспичан за 2012 година
Докл.: Кмета на Общината
6. Отчитане дейността на ОбКБППМН през 2011 година
Докл.: Председателя на комисията
7. Текущи докладни
7.1. Докладна записка № ВОбС - 73/07.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно одобряване на проект за Подробен устройствен план – План за застрояване и Парцеларен план
7.2. Докладна записка № ВОбС – 77/07.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно отчет за изпълнението на Програма за управление на дейностите по отпадъците на Община Каспичан за 2011г.
7.3. Докладна записка № ВОбС - 78/07.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно отчет за изпълнението на Програма за опазване на околната среда на Община Каспичан за 2011г.
7.4. Докладна записка № ВОбС - 71/03.01.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно продължаване на срока на договор за наем на основание § 78, ал.2 от Закона за общинската собственост
7.5. Докладна записка № ВОбС - 74/07.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно промяна на предназначението на пасище, мера
7.6. Докладна записка № ВОбС - 79/07.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно предоставяне на земеделска земя под аренда в землището на с. Каспичан
7.7. Докладна записка № ВОбС - 81/08.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно отмяна на Наредба № 4 за предоставяне на общински концесии
7.8. Докладна записка № ВОбС - 82/08.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно предоставяне на земеделска земя под аренда
7.9. Докладна записка № ВОбС - 89/10.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно допълнение на Решение № 69 от Протокол № 4 от 26.01.2012г.
7.10. Докладна записка № ВОбС - 90/10.02.2012г. от Милена Недева – Кмет на Община Каспичан, относно кандидатстване с проект по ОП „Регионално развитие”
8. Питания
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОБС КАСПИЧАН:
/Я.НЕНОВА/
Анонимен
Миленка казва отначало се дразнех много когато говореха и пишеха лоши неща за мен сега като че ли свикнах. Просто не им обръщам внимание. Получавам ли си заплатата -получавам я.Ходя ли си с джипа където си искам-ходя си. Ходих ли в Германия без да се съобразявам с хорското мнение-ходих си. Подредих ли си родата - подредих си я. Така че пишете си каквото си искате и говорете каквото си искате. Ще ме траете сега 4 години и след това още толкова.
Анонимен
а подаръци от германия имало ли е ?
Анонимен
Бреииииииииииииииииииии много нагла тая наща кметица бе. То бива бива нахалство и безочие ама такова не бива.
Като те избраха каза че си първата жена кмет на Каспичан.
Пожелаваме ти да си първата която няма да си изкара целия мандат.