Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
!!!
Фискалният резерв се топи, той е под санитарния минимум. За харчене остават Сребърния фонд и двата фонда за затварянето на АЕЦ "Козлодуй"! Къде отидоха 5 милиарда от Фискалния резерв на държавата, за какво - никой не обяснява!Къде са парите от Резерва на Здравната каса - също не се казва! При настоящата уютна опозиция, в лицето на лидера на БСП и лидерите на Синята коалиция, защо Дянков да не си развява байряка? Кой ще го спре - никой!
спас
В годините на прехода най-добър животът беше през мандата на СДС,или по точно по времето на Филип Димитров,доходите скачаха в пъти ,а цените стояха на едно место.Другите добри години за България бяхя по времето на Сакскобурготски - бизнеса вървеше добре,но сега по времето на Б.Борисов нещата не са добре.А за Каспичан това ще покаже г-жа Кметицата
Анонимен
ние Каспичан не можем да оправим, оценки да даваме само на нашите, дето ги виждаме и търпим
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
спас
В годините на прехода най-добър животът беше през мандата на СДС,или по точно по времето на Филип Димитров,доходите скачаха в пъти ,а цените стояха на едно место.Другите добри години за България бяхя по времето на Сакскобурготски - бизнеса вървеше добре,но сега по времето на Б.Борисов нещата не са добре.А за Каспичан това ще покаже г-жа Кметицата
бсп
Идат парламентарни избори.Каспичанци,отново ще ви се даде възможност да гласумате за ГЕРБ.Не си изпускайте шанса
Анонимен
Каквито и да станат Ралица и Милена си остават все същите тъпи селянки издигнали се с някои части на тялото си.
Анонимен
За сашо тъпото предвиждат среден пръст от герб
Анонимен
Анонимен 19.02.2012 09:00
По-голям срам за каспичанци, от това Сашо Тъпото да е зам.председател на общ.съвет,не знам дали има!Вчера една позната,която отишла от любопитство на сесията ми разправя, как Тъпото по едно време поискал думата от селската си Янка.Направил едно изречение и на второто блокирал на думите-"ние,които сме на общинска,общинска,общинска....",тогава от публиката му подсказали-СОФРА!!!И оня взел,че го повторил и казал СОФРА!Всички му се смели в залата!После кмета на Плиска направил на нищо своите от ГЕРБ,скарал се на Ралица,че с областния не направили нищо за Плиска и че оня си мислел само за конете в Кабиюк!Бюджета наистина казали ,че ще е с 1 млн.лв. по-малък.За Каспичан нямало нищо освен дограмите на поликлиниката,ако това не станело щели да търсят 100 хил.лв. да направят улицата на Барака!На печелившите,както се казва ЧЕСТИТО