Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан. На балотажа вчера тя получи 2354 гласа /58,97%/, а опонентът й от БСП Николай Николов събра 1636 гласа /41,03%/. Пред урните отидоха 58,12% от имащите право на глас, съобщиха за ШУМ.БГ от Общинската избирателна комисия.
Каспичан подкрепи за президент Ивайло Калфин. Той получи 2121 гласа, а Росен Плевнелиев 1837 гласа.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Милена на сесията се държа много умно говореще само празни приказки и заучени фрази.Тъпа история.
Анонимен
Милена ти и Ралица сте наща гордост прославихте Каспичан с ваще простоти и сценки.
Анонимен
Милено почисти улиците и центъра стига си ходила на екскурзии почупихме се . Дано на теб ти се случи същото.
Анонимен
Общината се первърна на селска кравеферма.Милена глада като теле нищо не поема.Само мига усмихва се мазно мазно и се ублизва като нахранен котарак.Какво стана с кучетата кога ще ги ликвидираш скитащите нали обеща.Дано те захапят за задника ама ти се движиш с джипа пък нас ни хапят и плашат децата ни не могат сутрин да отидат на училище.В София им бият инжекции и им слагат чипове. Тук поне може да не плащаме за слагането на инжекции Милена може да я свърши тая работа. Като не знае и не може друго да прави поне това да свърши пак ще е отполза.
Сега съвсем ще се превърне като кравеферма щом Милена проучва опит в Германия. Сигурно сашо тъпото я нави да правят кравеферма.И той ще стане уредник.Яна ще прави сметките какво ще искарат от млякото дето ще продадат. Баряна ще ги учи да мучат телетата. Пък Вилито ще им чисти като социален работник.Милена ще им бие инжекции.БРАВОС за мъдрото ви решение.
Цитат от интервюто през м.НОЕМВРИ!!!
"Спешно трябва да се уточни как ще се извършва снегопочистването, защото сключените договори са за междуселищните и главните пътища в населените места, а как ще се чистят по-малките улици ще уточняваме тази седмица".
Миленке,тази седмица май много дълга излезе.....!Зимата е към края си.Една главна улица имаме и нея не я изчистихте като хората,а си обещавал и малките да чистиш?!?
Милено кога ще учистиш улиците. Града заприлича на ледена пързалка.Дано паднеш и си счупиш дебелия задник.
Стига обиждахте Милена на "санитарка". Толкова много работеше за хората , но в сферата на здравето.Сега вече се превръща в краварка. Тя всъщност нали продаваше мляко то кравата . За кметица е наистина пародия на нашето общество , но нали ние гласувахме за нея. Къс ни е акъла на всички , защото знаем колко е "багажа " на Ралица , така , че нищо положително не се и очакваше!!!!!!!!! Ама ние заблудените каспичанци сме си ......................
6 0
Анонимен 18.02.2012 18:18
Приятели от ПП ГЕРБ 31.10.2011 11:40
Браво Миленче, сега с много хъс, но и с повече самостоятелност ще промениш това хубаво градче! Пожелаваме ти успешно управление с добър и верен екип! Отстоявай смело принципите си!
Може да разчиташ винаги на нашата пълна подкрепа!
Това е написано на първата страница на тия коментари. Сега 100дни покъсно погледнете какво става 240страници само негативи. Представям си след три години какво ще бъде. Това е най уплювания и най бързо омръзналия кмет. Сигурно ще завърши или в лудницата или в затвора.
!!!
Община Шумен смени двамата си представители в борда на директорите на "Индустриален парк-Шумен" АД. С решение на местния парламент на мястото на Стефан Желев и Десислав Десподов влязоха Виктор Минчев и Росица Антонова.
Нали ГЕРБ щяха да са носители на "новият" морал? И какво му е "новото" на това депутатът от ГЕРБ, полковник Минчев да уреди сина си на общинската хранилка. Щото хлапето "експерт по информационни технологии" Виктор Минчев е точно син на депутата. Да ви е честит "новият" морал на ГЕРБ!
Анонимен
Нали ГЕРБ щяха да са носители на "новият" морал? И какво му е "новото" на това депутатът от ГЕРБ, полковник Минчев да уреди сина си на общинската хранилка. Щото хлапето "експерт по информационни технологии" Виктор Минчев е точно син на депутата. Да ви е честит "новият" морал на ГЕРБ
Анонимен
Къде е морала на Милена.Ходи с джипа където си иска и с когото и когато си поиска. Уреди родата си на работа снахата в Кюлевча синчето в олиото.Ходи на екскурзии. Получава най голямата заплата. Тя такава нагла ла беше или сега като кметицицица стана такава.
Анонимен
Господин Минчев с това и ще го запомним, че уреди синове, любов....,... на работа.Той може и да върви посланик, но БЪЛГАРИЯ така няма да върви напред.Абе човеко, помогни на сина си, но там където ще е полезенпоредното момиченце в мъжко тяло на важен пост на което умствения багаж и разсъдък немогат да се премерят и на 10 процента от амбициите на родителите му да го направят голям чиновник!а дали и родителите му са толкова проницателни че да разберат че те са му пример за неговите недостатъци а те за новото ни време признак за прогрес!
Бащичко! Одрал на тате си кожата, пу да не му е уроки! Мушморок! Голям крадец да станеш като татко си, че и да го надминеш!
,,г р а ж д а н и ,, эа европеиско раэвитие на б ъ л г а р и я... ---- г е р б.. верно ли бе.. голем с м е х ,а може би не голям п л а ч.....
Анонимен
Миленкъ се сърди че са и гласували малко представителни много , малко эа представителни ,бе .. теэи хора напълно иэперкаха ... как може такава,, п р е д с т а в и т е л н а,, община с такива малки пари эа п р е д с т а в и т е л н и нужди ... срам . голям срам ... ,,горката кметица и кметове на села ,живи да ги оплачеш ... мъккаааааааааааааа .......
Ами представи общината в Германия станахме за смях в цяла България кога е била друг път така представяна никога. Че дайте и поне още 20хиляди,че да и стигнат виждате какви амбиции има. Може нищо да не прави и да не разбира ама е амбицирана. До сега и викаха кукла на конци женско царство кукла барби сега вече е АМБИЦИРАНАТА.