Зам.-кметът на Шумен по социална политика и здравеопазване Седат Кадир от днес е дипломиран юрист с магистърска степен. На официална церемония във Варненския свободен университет „Черноризец Храбър” той получи дипломата си лично от ръководителя на катедрата по правни науки проф. Боян Станков.
Станков е пожелал на 44-та абсолвенти “да бъдат искрени и честни в работата си, да правят по-малко компромиси и да се доказват постоянно като професионалисти”. Сред правистите с отличен успех са се дипломирали четири души, Седат Кадир е с успех “Много добър”, уточниха за ШУМ.БГ от секретариата на катедрата.
ШУМ.БГ
Както е тръгнало в тоя град утре циганин ще заеме поста зам.кмет и ние варналии ще му дадем титла след като си плати естествено.Махайте го тоя кмет от града защото големи поразии ще направи.
Седат трчбва да мие краката на Метин Сюлейманов че го вкара в политиката и от Седатчо го превърна в Седат Кадир зам.кмета.Същото трябва да направи и Бирол Адил от с.Живково
01
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Всички университети в БГ са един дол дренки,зависи от студента дали има желание или не, и не плюйте Шуменския университет покрай него се изхранват поне 5хил.Шуменци-квартири дискотеки стол кафета итнт
01
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Срам и позор за общината е това, че при толкова кадърни хора с нужния образователен ценз и административен опит е назначен човек без завършено съответното образование и възпитаник на един университет, който освен с добра материална база с нищо друго не може да се похвали и където срещу съответната сума и магаре ще излезе с диплома. Срам и позор е и това, че за писарушка в общината се изисква завършено висше образование и съответния професионален стаж, а за зам-кмета това изискване не важи. В случая етническата му принадлежност е без значение, но никому не прави добро впечатление непознаването на ОФИЦИАЛНИЯ И ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ЗА ДЪРЖАВНИТЕ ИНСТИТУЦИИ И МЕСТНАТА ВЛАСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!!! Окей, път на младите специалисти, нека започне да трупа професионален и административен опит по ония програми за назначаване на току-що завършили студенти в общинската администрация срещу минимална заплата и за няколко месеца, а не да се учи в движение на гърба на знаещите и можещите около него!!!
И не на последно място: СРАМ И ПОЗОР ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, ЗА КОИТО ТОВА, ЧЕ ЗАМ-КМЕТА Е ПОЛУЧИЛ ДИПЛОМА ПРЕДСТАВЛЯВА НОВИНА, А НЕ ПИТАХА ПУБЛИЧНО КЪДЕ МУ Е ДИПЛОМАТА, КОГАТО БЕШЕ НАЗНАЧЕН БЕЗ НУЖНИЯ ОБРАЗОВАТЕЛЕН ЦЕНЗ?
Затова в тоя град КАДЪРНИТЕ, ЗНАЕЩИ И МОЖЕЩИ млади хора няма нито да останат, нито да се върнат, и иначе хубавия град ще заприличва все повече на мърляво западащо градче от дълбоката провинция на Анадола!!!
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
загрижен от Варна
Както е тръгнало в тоя град утре циганин ще заеме поста зам.кмет и ние варналии ще му дадем титла след като си плати естествено.Махайте го тоя кмет от града защото големи поразии ще направи.
.
сред отличниците има и шуменец
към.
Изплюй камачето.
Анонимен
Седат трчбва да мие краката на Метин Сюлейманов че го вкара в политиката и от Седатчо го превърна в Седат Кадир зам.кмета.Същото трябва да направи и Бирол Адил от с.Живково
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
My friends!
Всички университети в БГ са един дол дренки,зависи от студента дали има желание или не, и не плюйте Шуменския университет покрай него се изхранват поне 5хил.Шуменци-квартири дискотеки стол кафета итнт
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Българинов
Срам и позор за общината е това, че при толкова кадърни хора с нужния образователен ценз и административен опит е назначен човек без завършено съответното образование и възпитаник на един университет, който освен с добра материална база с нищо друго не може да се похвали и където срещу съответната сума и магаре ще излезе с диплома. Срам и позор е и това, че за писарушка в общината се изисква завършено висше образование и съответния професионален стаж, а за зам-кмета това изискване не важи. В случая етническата му принадлежност е без значение, но никому не прави добро впечатление непознаването на ОФИЦИАЛНИЯ И ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ЗА ДЪРЖАВНИТЕ ИНСТИТУЦИИ И МЕСТНАТА ВЛАСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!!! Окей, път на младите специалисти, нека започне да трупа професионален и административен опит по ония програми за назначаване на току-що завършили студенти в общинската администрация срещу минимална заплата и за няколко месеца, а не да се учи в движение на гърба на знаещите и можещите около него!!!
И не на последно място: СРАМ И ПОЗОР ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, ЗА КОИТО ТОВА, ЧЕ ЗАМ-КМЕТА Е ПОЛУЧИЛ ДИПЛОМА ПРЕДСТАВЛЯВА НОВИНА, А НЕ ПИТАХА ПУБЛИЧНО КЪДЕ МУ Е ДИПЛОМАТА, КОГАТО БЕШЕ НАЗНАЧЕН БЕЗ НУЖНИЯ ОБРАЗОВАТЕЛЕН ЦЕНЗ?
Затова в тоя град КАДЪРНИТЕ, ЗНАЕЩИ И МОЖЕЩИ млади хора няма нито да останат, нито да се върнат, и иначе хубавия град ще заприличва все повече на мърляво западащо градче от дълбоката провинция на Анадола!!!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата