Двама са в болница след катастрофа край Нови пазар
сн. ОДМВР
Двама мъже на 23 и 24 години са в шуменската болница с комоцио и контузни рани, след катастрофа станала тази сутрин около 1.00 часа. Пострадалите са пътували във Фолксваген Голф, управляван от по-възрастния. На главен път Русе-Варна, близо до Нови пазар, колата излязла в дясно извън пътното платно и се ударила в дърво. При направените справки е установено, че водачът е неправоспособен. Взета му е кръвна проба за химичен анализ. Образувано е досъдебно производство.
ШУМ.БГ
Аз минах покрай участъка на магистралата с огромните дупки (преди бензиностанцията на "Шел", спуках гума и деформирах 2 джанти.
Колата поднесе и щеше да блъсне други пострадали от Варна, също "спукани".
След нас още една кола за половин час спука гуми, а бързаше за чужбина.
Участъкът е много опасен (десен завой и дупки с дълбочина около 20 см с остри ръбове).
Трябва ли да има убити и осакатени, за да се потърси отговорност на тези, които го поддържат.
Време е прокуратурата, областните управници, областно пътно управление, КАТ и останалите длъжностни лица да се самосезират, докато не е станало късно !!!
Иначе ако някой реши да съди държавата и гореспоменатите отговорни лица, да пусне обява - готови сме за свидетели в съда !!!
Казах ви, че северното платно е изцяло отворено, но към Шеловете е много зле.Варненци - добре са се справили.Десет километра ли ще ни се опъват на нас!Препоръчвам на шефовете на ОПУправление - Шумен(пък и на всички шуменски пътно-строителни фирми) да гледат и то внимателно различните Дискавърита.Ще научат наистина нови за тях неща, които даже не се преподават в България.Моля, Шум.бг да попита областния, ОПУ и т.н. какво се прави по въпроса.От два месеца времето е топло и е идеално за пътни ремонти.Ако няма пари, то магистралата след като е със значение за цяла България да се поискат пари от топ финансиста Дянков.
Не се молете, ами изпратете материалите на Б. Борисов.
Крайно време е да се потърси дори и съдебна отговорност от престъпниците, които бездействат, подлагат шофьорите и пътниците на смъртна опасност и ни излагат пред преминаващите чужденци.
Не искам да говоря и за Ришкия проход, че ... направо си е един дол дренки.
Пък КАТ да затвори и тази част от магистралата ако трябва, но да не се убиват хора !!!
абе оправете си пътищтата росле говорете.Каде ни отиват пътните данъци каде отиват парите от венетките господа.Пътя Шумен Преслав колко години ще е така стига сте крали.Затова няма да плащтаме венетки и данъци.Само кръдете нищто друго
Да живеее Барса, милонер стана Данко Добрев от тия дупки. Никой неможе го бутна, щото храни всички, вкл. и кмета. След всяка табела на Барс следва тотално разбит участък. Ама мишленцата в общината нищо немогат а кажат, щото ам са гъкнали, ам са ги пратили към БКС да работрят. Има Видов ден боклуци такива и вас ще ви мачкат физиономиите по асфалта и ще им стоите на ГДБОП в "Г" поза. Яжте пийте че малко ви остана, крадлива, нагла сган такава.
Коментари
аз
до горепишещия аз,
ей коза без рога що пишеш от мое име, излагаш ме
аз
много ме кефи д-р владов как на такива джигити в последствие им пълни главите с килограми памук за да им предаде човешки вид
БГА Балкан
Тези не са карали бързо, просто са летели ниско...
пострадал 2
Аз минах покрай участъка на магистралата с огромните дупки (преди бензиностанцията на "Шел", спуках гума и деформирах 2 джанти.
Колата поднесе и щеше да блъсне други пострадали от Варна, също "спукани".
След нас още една кола за половин час спука гуми, а бързаше за чужбина.
Участъкът е много опасен (десен завой и дупки с дълбочина около 20 см с остри ръбове).
Трябва ли да има убити и осакатени, за да се потърси отговорност на тези, които го поддържат.
Време е прокуратурата, областните управници, областно пътно управление, КАТ и останалите длъжностни лица да се самосезират, докато не е станало късно !!!
Иначе ако някой реши да съди държавата и гореспоменатите отговорни лица, да пусне обява - готови сме за свидетели в съда !!!
шуменец
Казах ви, че северното платно е изцяло отворено, но към Шеловете е много зле.Варненци - добре са се справили.Десет километра ли ще ни се опъват на нас!Препоръчвам на шефовете на ОПУправление - Шумен(пък и на всички шуменски пътно-строителни фирми) да гледат и то внимателно различните Дискавърита.Ще научат наистина нови за тях неща, които даже не се преподават в България.Моля, Шум.бг да попита областния, ОПУ и т.н. какво се прави по въпроса.От два месеца времето е топло и е идеално за пътни ремонти.Ако няма пари, то магистралата след като е със значение за цяла България да се поискат пари от топ финансиста Дянков.
пострадал 2
Не се молете, ами изпратете материалите на Б. Борисов.
Крайно време е да се потърси дори и съдебна отговорност от престъпниците, които бездействат, подлагат шофьорите и пътниците на смъртна опасност и ни излагат пред преминаващите чужденци.
Не искам да говоря и за Ришкия проход, че ... направо си е един дол дренки.
Пък КАТ да затвори и тази част от магистралата ако трябва, но да не се убиват хора !!!
o
абе оправете си пътищтата росле говорете.Каде ни отиват пътните данъци каде отиват парите от венетките господа.Пътя Шумен Преслав колко години ще е така стига сте крали.Затова няма да плащтаме венетки и данъци.Само кръдете нищто друго
Анонимен
Стига сте писали за кражби. Митко шарана началника на пътното не краде той взема само пари и си купува апартаменти. Сега ще си купува мерцедес.
;(((
Да живеее Барса, милонер стана Данко Добрев от тия дупки. Никой неможе го бутна, щото храни всички, вкл. и кмета. След всяка табела на Барс следва тотално разбит участък. Ама мишленцата в общината нищо немогат а кажат, щото ам са гъкнали, ам са ги пратили към БКС да работрят. Има Видов ден боклуци такива и вас ще ви мачкат физиономиите по асфалта и ще им стоите на ГДБОП в "Г" поза. Яжте пийте че малко ви остана, крадлива, нагла сган такава.