„От седмица до 10 дни ще намерим място, където да настаним децата от дневния център „Слънчев ден“, заяви за ШУМ.БГ зам.-кметът по стопански въпроси Митко Киров. Днес собственикът на „Мадара“ АД постави ултиматум към местната управа, собствеността на Работническа болница да му бъде прехвърлена до 10 часа в понеделник. „Това технически е невъзможно, тъй като решението трябва да мине през Общински съвет“, допълни Киров. „Освен това вчера с юрисконсулта на предприятието се договорихме да бъде изготвена експертна оценка, на Дневния център и на болницата, до окончателното уреждане на взаимоотношенията. Специалисти на общината в момента оглеждат свободни общински обекти, където биха могли да настанят децата. Като пример зам.-кметът посочи сградата на 5-то основно училище.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
майка
Защо Областната управа мълчи ,къде ти е Митко държавността, при две заместнички със Социални дейности нищо не правите.Срамота !